Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MRTVE TREO 750?

Martas09 (63)|10.4.2008 20:29
Zdravim.Dnes se mi stala nemila vec.Nejdriv jsem po dlouhe dobe udelal HR.Vsechno v poradku TREO bylo jako kdyz sjelo z linky,pak jsem nainstaloval Sunnysoft Interwrite...take O.K.
Po resetu zadal seriove cislo a program pozadoval dalsi mekky reset,povolil jsem to a od te doby jiz treo nenabehlo.Zkousel jsem HR indikator dojede do konce a le TREO stale VISI na obrazove s logem PALM.

Vim jen ze baterie mela assi 20-procent....treba je to tim ale netiusim zda se v tomto stavbu nabiji nebo ne.
Pavel Koza (4761)|10.4.2008 23:02
Je velmi nepravdepodobne, ze by Interwrite preckal HW reset. Skutecne probehne uspesny HW reset? Objevi se napis Erase all data?
Martas09 (63)|11.4.2008 03:19
Erase all Data se objevi,potvrdim sipkou nahoru,nabiha indikator az do konce,ale boot obrazovka Win nenaskoci....zkusil bych prehart FW jenze update tool vyzaduje aktivni spojeni s AS.
Berkyl (20)|11.4.2008 08:58
Na přehrátí firmwaru nepotřebuješ Active Sync. Můžeš ho nahrát z mini SD karty. Postup je uveden jako downgrade ve vláknu k WM 6.
Martas09 (63)|11.4.2008 16:41
Ja vim...s flashovanim ROM mam bohate zkusenosti treba zde: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=25078 ,problem byl v tom ze jsem nekde ztratil redukci miniSD---SD takze jsem ten ROM Image nemohl na kartu nakopirovat.
Dneska jsem ji sehnal a zkusim to...snad TREO neni uplne v cudu,obrazuovka potvrzeni MasterResetu nabehne a po kombinaci patricnych klaves (Media+reset) se zobrazi i UpdaterMode.
Jen je mi divny jak mohla Sunnysofti lokalizace "nakoppnout" ROMku s WM5.....nepomohl ani MR a to je co rict.Zkousel jsemi TREO UpdateRecoveryTool primo ze stranek PALMu,ktery se doporucuje aplikovat pred prechodem na WM6 ale take nepomohl...co presne prehrava nevim,ma asi 16MB (po rozbaleni) ale ROM jako takova ma 83MB

JDU NA TO TAK MI DRZTE PALCE...jinak pomuze jen servis.null,snad neni v haji pamet jako takova.
Martas09 (63)|11.4.2008 17:21
ZADAM KOHOKOLIV O POMOC!!!!!!!!!

Nakopiroval jsem soubor s ROm na miniSD kartu,prepnul se do UpdaterMode ale je to spatne.....objevi se bila obrazovka,uprostred Loading a nahore cervene cislice 00058002,pote po chvili treo skoci zpet do updater mode.
Nevite nekdo co to znamena? spatne nebo se to da nejak napravit,ja si vazne nevim rady!
Martas09 (63)|11.4.2008 18:52
TREO 750 uz je FUNKCNI:) :) :)

Po asi patem pokusu se konecne povedlo.Hledal jsaem na XDA Developers jako blazen a nasel tohle: XDA Dev. Forum
Tyka se to sice jine ROM (Cingular) ale asi dva pisatele se o chybe 00058002 pri nahravani CHEEIMG.nbh z miniSD karty zminuji,nicmene nikdo neodpovedel jake je reseni.Nejdriv jsem to chtel vzdat a pripracit se na navstevu servisu,ale zkousel jsem to stale dokola az se to na 5-ty pokus chytlo a ROM se uspesne prepsala WM5.

Dotedka nechapu co mohlo tento pad zpusobit.....pravda je ze se to stalo pri restartu po zadani SN do Sunnysoft Interwrite a baterie byla na 20-ti procentech.Kdyby byla ale uplne vyzdimana TREo by prece nenabehlo vubec a hlavne po HardResetu by se muselo chytit!

Doufam ze uz bude klid,snad tento prispevek nekomu pri problemech pomuze....pokud se vam stane neco podobneho a pri pokusu o upgrade u pam. karty vam vyskoci chyba 00058002,nezoufejte a zkousejte to dokud se upgrade "nechytne".
Hodne uzitecny je take navod z XDA Developers vyse,na kartu se totiz nahravaji soubory dva CheeDIAG.nbh a CHEEIMG.nbh,pricemz je nutne je flashnout jednotlive.

Tahle nemila zkusenost(doufam ze posledni) me stala kjednu bezesnou noc a cely zkazeny patek....TFUJ!!!


EDIT:
Jinak jsem si nhral tuto posledni oficialni WM6 ROM http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=377072 s nazvem: HTC Palm Treo 750 RWE/ROW 2.27 ROM a vypada to ze u ni zustanu.Oproti WM5 je symstem o dost rychlekjsi (prakticky nikdy necekate) a hlavne neni lokalizace,s cimz se smirim a alespon me to nebude svadet k instalaci te S....Y od Sunnysoftu ktera mi tak nakur...a ROM!!!! (Ta na WM6 nastesti pro me nechodi)
Nikdy vic nechci nic od f. Sunnysoft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To co jsem si zkusil uz se nesmi kvuli Interwrite opakovat!!