Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ipaq h5550 lokalizace z FR

okoun_ce4you (17)|7.4.2008 22:04
potřeboval bych lokalizaci pda které je na na základním jazyce francouzština. Od sunnysoftu mi to nejde
Zdenek Malinsky (9781)|7.4.2008 22:19
To jasné, že to nejde. Sunnysoft tam má jasně napsáno, že jejich lokalizace funguje jen s anglickými ROMkami.
Jsem Mahdalovi říkal, ať to tam napíše velkými červenými písmeny a aby to blikalo a houkalo jako siréna, jinak si toho nikdo nevšimne. :sarcastic:

Tady to mají napsané:

[CODE]Lokalizace Sunnysoft pro PDA Lokalizace Sunnysoft InterWrite Pro a Standard jsou určeny pouze pro anglické verze operačního systému Windows Mobile.[/CODE]

Nejdřív si musíš sehnat anglickou ROM, tu tam naflashovat a pak teprve koupit a nainstalovat InterWrite.
okoun_ce4you (17)|7.4.2008 22:28
no to mne take napdalo ale bohuzel ji nemam urcite by tam sla i z h5450. Ptam se tedy zda-li nekdo nema tuto rom a nebo jestli nema nekdo utilitu ktera by dokazala nasat z ipaq h5450 tu romku jelikoz ipaq h5450 mam
Zdenek Malinsky (9781)|7.4.2008 22:36
A byl by problém to používat bez lokalizace? Francouzsky snad umíš, když si pořizuješ stroj s FR.
okoun_ce4you (17)|7.4.2008 22:43
no přístroj spíše je to deska jako náhradní díl, prece není problém vyexportovat nejaky anglicky firmware ne?