Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Camera

Midsommer (13)|7.4.2008 19:46
Ahoj. Pořídil sem si před rokem TyTN. Po pár měsících jsem zjistil, že existují i novější Windows Mobile než wm5. Udělam sem tedy UnLock, pak SuperCID, nasledne flash SPL na 2.60 (PL 1.01) , dale pak flash radia na 1.54.30.10 a nakonec zkusil pár ROMek z Xda-develop... Skoncil sem u Shadow TE (díky ce4you :) ).. Abych se konečně dostal k problému. Během zkoušení různých ROM nastal problém s fotoaparátem. WM6.1 ukazovaly "unable to initialize camera" to samé pak downgarde na wm5 (zkoousel sem). Zkusil sem pár ROMek (faria, tnt, K´s, Pay´s) a hláška pořád přetrvávala. Nyní po pár týdnech sem naistaloval Shadow TE 2.1, omylem sem stisknul HW tlačítko kamery a koukám, spíš čumím jak buk, že funguje. Říkám si fajn. Po vypnutí PDA a zapnutí zkousím kameru a najednou zelené pruhy. Právě teď zkouším znova a najednou jede (kamera). Nevíte čím to může být? Kamera se občas spustí ok, někdy zelené pruhy a často ona otravná hláška.. Omlouvám se pokuď to zde někdo už řešil. Za pomoc moc díky. :)
DD_ (331)|8.4.2008 10:40
No mam pocit ze neco podobneho uz jsem nekde v diskuzi cetl, ale bohuzel to vedlo k tomu ze neco odchazelo na zakladni desce az to odeslo uplne a bylo to na reklamaci kde vymenili zakladni desku :o(. Ale to nemusi byt tvuj pripad, kazdopadne kdyz se to tak chova i v puvodnich oknech a podobne tak bych rekl ze je to spis HW problem.
PhSnake (872)|8.4.2008 10:49
presne ako pise DD. Presne tak sa spraval moj artemis. Je to sice iny device ale podla mna HW problem je rovnaky. Teraz nedavno tiez mal niekto podobny problem. Pokial ho mas este v zaruke tak behom bezkom behotom do obchodu. Ked nie asi sa budes muset casom zmierit s PDA bez fotaku. Mne takto fungoval/nefungoval fotak asi mesiac dva. Hodinu isiel, 2 dni nie..... Nastastie bol v zaruke. Menili cely motherboard.
Midsommer (13)|8.4.2008 21:56
Dobře díky, doufal sem, že reklamace bude až poslední možnost, nejbližší servis u Vodafone (1602 tuším). Díky pánové.

Googloval sem a nasel sem jenom neco na xda o camera gps.. nechapal jsem.
PhSnake (872)|9.4.2008 09:02
camera GPS, je zi mas novy profil vo fotaku(mas tam MMSfoto,kontakt foto.....) pribudne ti novy, ktory ak mas zabudovany GPS prijimas ti do EXINFO ulozi GPS suradnice, takze vies kde si to fotil