Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 86

Téma: QTEK 8310 - Windows Mobile 6.1 Professional

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak jsem zalozil nove tema... vcera jsem si flashnul tu alfa verzi WM6.1 prof. Uz jsem se v tom celkem rozkoukal ovladani neni tak hrozny jak jsem si myslel.. Kurzor az v tak mnoha pripadech neni potreba a da se to ovladat jen joystickem a tlacitky... co bych ale potreboval je kompeltni seznam tlacitek, neb v nich mam trosku hokej kvuli tomu ze tlacitkum se v telefonu daj priradit funkce.. takze potrebuju seznam:
    Long Start
    Long Voplup
    AP1
    AP2
    AP3
    AP4
    POC
    Camera
    Short Power

a k tomu dopsat napr. AP1 tlacitko na pravem boku...

Ja vim ze ptam jako trubka, ale mam v tom trosku hokej
    jinak uz jsem rozchodil datove prenosy, emaily, total comandera, audionotes, pocasi na today obrazovce.. dalsi veci budu muset dohledat a testovat postupne... no a tady nejake obrazky ze systemu:

Odpovídat lze po přihlášení

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

to jsi nekde stahnul build primo pro Qtek 8310 ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

jj... nekde na xda-developers.. nevim uz presne kde to bylo tak ho sem postnu na zkouseni.. je to jen samotna romka bez souboru romupdateutility...

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

aha, diky, ja to jeste budu muset nechat byt, potrebuju z toho telefonovat

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

pujdou na tom veci pro PPC ? Nebo se to tvari jako WM for smartphone ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

jj.. jedna se o ranou alfa verzi... ale celkem uz pomerne funkcni... najdete zde.. odkaz

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od VP
    pujdou na tom veci pro PPC ? Nebo se to tvari jako WM for smartphone ?
    je to PPC.. veci pro smartphony jsem na tom zatim nezkousel.. ale napr. total commander mam nainstalovanou verzi pro PPC, audionotes taky verzi pro PPC, SPB weather taky PPC.. takze PPC fungujou v pohode.. jen to musi byt pro AMR procesory...

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

To vypada dobre, znamena to tedy urcite pro vsechny TI OMAP 850, takze MDA Compact, II, III, HTC Touch apod... ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Bohuzel na tom zatim nechodi ani TomTom 6.0 a ani iGO. Doufal sem, ze bych diky tomu, mel vetsi vyber z navigacnich programu, ale zatim je to spis krok zpatky. FakeCursor bohuzel nechce moc pracovat v plne grafickem rezimu.

Nicmene me ale fascinuje rychlost. Cekal sem, ze to bude hrozne pomaly, a ono je to rychlejsi nez jakakoliv smartphone verze... nechapu...

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

aha, nechodi to proc ? nejakej napad ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

no ohledne tomtoma psali ze je problem s gafickym rozlisenim.. ale myslim si ze je tato verze v plenkach tak az na tom soudruzi maknout tak by to mohlo fungovat... no me by se na Qteku libil garmin XT vyzkousel jsem ho na nokii n95 a docela se mi zalibil.. kdyby to pak slo i na Qteku bylo by to super...)

EDIT: zatim jsem nezkousel ale tohle by mohlo pomoct na toho tomtoma.. odkaz

EDIT2: no tak na XDA je to celkem rozepsany o tomtomovi bude chtit trosku laborovat ale pisou ze by to snad melo fungovat.. po zmene rozliseni...

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Jenze tam taky pisou, ze pak zase prestane fungovat spousta jinejch veci... :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

jj.. ja vim.. no zatim nehazim flintu do zita uvidime co prinese cas a tlak komunity na kuchare romek... ) jinak me tak potesila rychlost romky... jeste prosim mam dotaz jak jsi i namapoval tlacitka? jde mi hlavne o tlacitko o potvrzovani/ukoncovani.. to maly ok nebo krizek v pravem rohu.. zatim to vzdy musim setrelit fakekurzorem.. jinak mi to nejde.. idealni by bylo zamacknuti joysticku .. poresils to nejak Kyle?

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Tlacitko OK je standardne namapovany na tlacitko Comm Manageru (to nad hlasitosti).

Ja ted spis resim ceskou xT9... uz ji mam sice funkcni, ale s jinym rozlozenim klavesnice, takze misto "a" to pise "r" a tak dale... :sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

tak garmina jsem tam natlacil a kupodivu spustil.. jen je problem v tom ze to nenajde externi GPS v mem pripade Nokia LD3W a porad to hleda a kdyz nenajde soupne to tam GPS intermediate driver... nastaveni a sparovani GPS jsem udelal stejne jako na WM6 smartphone tzn. pojmenovat GPS, nezaskrtavat seriovy port a vytvorit odchozi port COM6 bez sifrovani... ma nekdo nejaky napad?

EDIT: stacilo zapnout a vypnout GPS a uz si ji to naslo v pohode...:yes: jeste tam loupnout nejakou pouzitelnou mapu a muzu vyrazit do terenu na testovani...

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 09-06-2008, 08:44
  2. HTC Star Trek - Windows Mobile 6.1 Standard A Professional
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 06-04-2008, 22:52
  3. Windows Mobile Professional s možností Dual-SIM
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 6