Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 29 z 29

Téma: Widcomm Bluetooth tajemství zbavený

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Ten článek je fakt super.
    Jen tak dál.
    Ale přesto mam problém.:dead:
    Potřeboval bych nějaký pluing který umí integrovat třeba průzkůmníka tak aby šlo rovnou z něj odesílat soubory jako to jde přes IR port.
    Protože když chci něco odeslat normálně tak musim přes Bluetooh manažera.
    Jestli jste něco našli tak mi to prosím pošlete.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Resco Explorer... A neposlu...

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Ahoj
    prave pasaz ktora bola v clenku preskocena ACCES NETWORK mi robi problem --poprosim o info.... je to niekde rozobrate v neskorsich clankoch ..??? ...neviem to najst vdaka

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Dá se tento program, který je integrovaný v pda, aktualizovat? Jestli ano, kde.
    Treba Nevo, které mám aktualizovat nelze.
    Díky za odpovědi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

ako zistim, ake BT mam v mobile? mam ASUS A639..myslim, ze mam microsoft bluetooth, CI NIE??

Nováček
    Registrace
    May 2006

Podivej se do registru do HKLM -> SOFTWARE. Jestli tam mas slozku Widcomm, tak mas Widcomm stack :yes:

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Když už se tu rozebírá toto téma ohledně bluetooth od Windcomu, už půl roku bádám jak z PDA udělat handsfree, neboli přidat do toho ořezávátka PDA Asus A632N profil opačný tomu, který v něm je. Naprosto neužitečné a kničemu je v něm požnost připojit handsfree k pda, to smysl nemá, protože v něm přece není mobil, ale smysluplné by byl právě opak, který tam naopak v profilech chybí, Mio ho má a TOMTOM navigátory také. Když jsem tu jednou toto téma popisoval, byl jsem za blbce, k čemu by to vlastně bylo :? Myslím že jde jen o softwarový doplněk, který za boha nikde nejde pořídit a nikdo poradit nechce. Určitě je většina uživatelů vybavena jen mobilem a PDA, které občas používají jako navigaci, a třeba by rádi ušetřili za nesmyslné ušní handsfree, což je třetí věc, kterou ssebou nosit, nebo musejí kupovat dražší autorádio s bluetooth handsfree. Tedy stručně řečeno, víte někdo jak nato? A nebo si také myslíte že jsem upadl na hlavu a chci nesmysl .

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Taky mě štve že musim mit dvě zařízení v kapse (mobil+pda), rad bych uvital program kterej by dokazal primat hovory pres PDA. SMSky jsme mi už podařili zprovoznit, tedka hovory.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Pripajam sa, a dokonca by som za taky program bol ochotny aj zaplatiť rozumnú sumu, ak by sa k tomu niekto chcel postaviť zo strany vývojára

Nováček
    Registrace
    May 2007

Neviem, ci to sem postujem spravne, ale snad ano. Takze mam nesledovny problem. V PC mam BT adapter s widcomm. Dalej mam PDA Asus MyPal632. Po pripojeni PDA k PC pomocou BT (genericky seriovy port) sa spojenie nadviaze, ale toto trva cca 2 min. a potom padne. Taktiez sa mi to stane, ak spojim PC s PDA, v tomto spustim softwarovu aplikaciu, ktora komunikuje cez COM. Tieto pracuju OK, ale po cca 10 min. opat pride k padnutiu BT spojenia medzi PC a PDA. Data su zasielane z PC na PDA.

Pri BT spojeni cez ActiveSync je spojenie OK.

Potreboval by som udrzat spojenie prostrednictvom generickeho serioveho portu medzi PC a PDA trvale, az kym ho ja neodpojim.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ahoj, mam problem s mou FS N560tkou ,
    protoze mi neslel spojit muj bluetooth na PC s PDA (ma pac mam BT od MSI )
    po precteni spousty for jsem naslel Widcomm/Broadcom pro N560 a nainstaloval.
    No ted mi nejde ani orig BT ani novy broadcom (nesparuje zarizeni)
    a dokonce mam na plose 2 ikonky BT s tim ze po restartu mi to napise ze BTTtrayCE.exe se nmuze spustit protoze neni dost pameti.
    Napadlo me jestli by neslo ten orig ovladac (BTTtray.exe nejak vymazat s aplikaci ktere se spousteji bootem systemu ) ?Bohuzel neprisel jsem na to kde je nejake po spusteni (jako v XP ) kde se da editovat co se ma boot ovat a co ne .
    Nevite nahodou nekdo jak na to aby mi to ukazalo jen jednu BT (upozornuji ze i po odinstalovani Wind. BT tam sou stale 2 ikony a hlasi to tu hlasku)
    Pripadne co by mohlo byt jeste za trouble ?

dekuji ondras

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Lidicky prosím poraďte mi, hodlám koupit taky nějaké to pocket PC, ale mám problém, chtěl bych ho rovněž používat jako BT hands free ke svému mobilnímu telefonu. Nechci kupovat pocket pc s telefonem. Na internetu hledám, ale nikde se k tomuto tématu nic pořádného nepíše. Jste schopni mi pomoci s výběrem takového zařízení, užíváte jej někdo? Děkuji.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od ondras
    (upozornuji ze i po odinstalovani Wind. BT tam sou stale 2 ikony a hlasi to tu hlasku)
    No a to byla prave ta chyba, i kdyz novy BT stack nabizi odinstalaci, nestane se tak. Je treba provest FACTORY RESET.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

nic už jsem na to přišel sám...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-01-2009, 00:41
  2. Návod: Widcomm Bluetooth stack 1.5 pro MDA/XDA 2
    Od yasmeene2 v sekci Zbývající PPC