Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lokalizace HP 614C

Funlife (15)|5.4.2008 15:18
Dobrý den, mohl by mi někdo od Sunnysoftu říct jakým způsobem jze získat lokalizaci na tento přístroj. Kupoval jsem na Alze.cz a součástí balení nebyl žádný aktivační kód. Na mou otázku zatím u nich nikdo neodpověděl, tak to zkouším zde. Chápu, že je to nové zařízení a lokalizace vyšla teprve nedávno, tak asi nemohla být součástí balení. Je to prosím tak, že mi bude později poskytnuta třeba na základě faktury? Pokud ano, co bych měl konkrétně provést abych ji získal a jaké jsou konkrétní podmínky?.
Díky moc Funlife
zidane_ce4you (244)|8.4.2008 07:43
Dobrý den,
kontaktujte se svým dotazem naši technickou podporu prostřednictvím: support@sunnysoft.cz
S pozdravem
MrAndrew (12)|10.4.2008 20:28
Dnes jsem nainstaloval zkusebni verzi lokalizace pro HP614c a mam takovy maly problemek. Ikonka klavesnice se nezobrazi na spodnim radku, ale udela radek druhy nad radkem s napovedou ke kontextovym klavesam (Messaging, ikona klavesnice a HP Shortcuts), da se to nejak nastavit? Diky
David Svašek (7)|11.4.2008 09:52
Dobrý den,

Ikona kterou zmiňujete je nutná pro korektní fungování lokalizace InterWrite. Tato ikona nemůže být zobrazena jinde, než na řádku nad klávesami pro Poštu a HP Zástupce.
Pokud by jste tuto ikonu chtěl přesto odstranit, můžete z PDA v Windows \StartUp\ odstranit soubor „internat.lnk“. Poté však nebude lokalizace fungovat zcela korektně. Hlavní disfunkce bude, že po každém resetu přístroje se jako výchozí klávesnice bude zobrazovat výchozí systémová klávesnice „Keyboard“. Nebude také možné využívat menu lokalizace InterWrite, které se skrývalo pod touto ikonou.
Miroslav Nezbeda (163)|12.4.2008 14:44
Vámi vyrobená česká lokalizace neumí psát s českými znaky.Zřejmě jste si nevšimli,že to má HW klávesnici. Měli byste se k tomu vrátit a práci dodělat.
Tayu (12)|14.4.2008 10:22
Ne ze bych se chtel zastavat SS ale nemam rad tydle vykriky do tmy...
Jednoduche reseni, kdyz se ti neco nelibi tak co? tak to nepouzivej :)
Miroslav Nezbeda (163)|14.4.2008 10:26
Když někdo nemá rád výkřiky do tmy,nechť tedy nevykřikuje.
zidane_ce4you (244)|14.4.2008 13:13
[QUOTE="Miroslav Nezbeda"]Vámi vyrobená česká lokalizace neumí psát s českými znaky.Zřejmě jste si nevšimli,že to má HW klávesnici. Měli byste se k tomu vrátit a práci dodělat.[/QUOTE]
Dobrý den,
lokalizace pro dané zařízení je kompletní lokalizací součástí, které lze lokalizovat bez zásahu do licencovaného software třetích stran, také obsahuje metody vstupů v podobě SIP či rozpoznávání znaků.
Vývoj speciální české podpory (ovladačů pro HW klávesnici) by narušil licenční podmínky pro podporu XT9. Z licenčních a právních důvodů nelze toto řešení nijak funkčne omezit, nahradit, či podporu rozšířit (např. o podporu českých znaků).
S pozdravem
Miroslav Nezbeda (163)|14.4.2008 17:18
To je vznešené,pro klienta však k ničemu.
Miroslav Nezbeda (163)|14.4.2008 20:43
Jistě se nechápeme.Vůbec m nejde o nějakou metodu xT9.Jde mi o to,abych mohl jako v každém normálním moblu zadávat několikerým zmáčknutím klávesnice abc,zadávat č atd. To jistě ničemu nebrání.Nejde o aplikaci třetí strany.Jde o to že to Sunnysoft nechce udělat.
notwist_ce4you (0)|28.5.2008 13:35
Dobrý den, rád bych se zeptal pracovníků firmy SunnySoft, jestli se plánuje také česká XT9? Děkuji za odpověď.
David Svašek (7)|28.5.2008 13:48
Dobrý den,
lokalizace pro dané zařízení je kompletní lokalizací součástí, které lze lokalizovat bez zásahu do licencovaného software třetích stran, také obsahuje metody vstupů v podobě SIP či rozpoznávání znaků.
Vývoj speciální české podpory (ovladačů pro HW klávesnici) by narušil licenční podmínky pro podporu XT9. Z licenčních a právních důvodů nelze toto řešení nijak funkčne omezit, nahradit, či podporu rozšířit (např. o podporu českých znaků).
S pozdravem
Inarus (5)|31.5.2008 14:13
Prosim Vas,29.5.08 mi prisel 614c z megaobchod.cz a InterWrite mi porad hlasi,ze zkusebni doba vyprsela.Je tam nahrana jen demoverze,nebo je to chyba?Dekuji.
Zdenek Malinsky (9781)|1.6.2008 13:28
Naní to stejný případ, jako se řeší u Cruise?
Tayu (12)|3.6.2008 09:37
Není, Cruise má lokalizaci v ROM a 614 na CD nebo na netu a je potreba Aktivační klíč od prodejce.