Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Asus P535 - problém s ozvěnou při telefonování (GSM modul)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ahoj , jak tak na to koukam , tak PDA jsou zatim ve vyvoji , jak to tu procitam tak jedine pda neni zcela funkcni , u kazdeho je potreba neco dostelovat ,dohrat, preinstalovat . Mel jsem acera a ten mel nemale problemy s BT , porad vypadavalo . Nakonec jsem ho prodal , nemel jsem na to nervy a v aceru nebrali na zavadu zretel , pri tom tuto zavadu melo snad kazde . Az po nekolika urgencich , kdo vi az kde ,reklamaci prijmuli a pda menili za jiny typ , pochopitelne horsi . Uvazoval jsem ze bych si poridil asus 535 ale jak to tu ctu , tak je lepsi ty prachy vrazit do neceho spolehlivejsiho nez je MDA .
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Myslím si že v dnešní době nic lepšího než PDA koupit nemužeš...je to vrchol techniky mezi přonosnýma zařízeníma. Určitá daň za multifunkčnost je tu v tom že sem tam neco nefunguje. Ale s trochou snahy se to dá poladit a všechno pak jede jak má. A napřiklad Asus ma jeden z nejlepších servisů v ČR

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

kesu: Tak by si majitelům mohl doladit ty SMSky. Mě už ale ne, já P535 hodil o vánocích do šuplíku, koupil iPhone, v dubnu si na něj vzpoměl a už ho mám potřetí na reklamaci - tyhle "daně" jak píšeš už nehodlám společnosti Asus platit ;-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

No zatím jedu na ROM s WM6.1 a radio verze a.4.9.1. a zatím všechno přišlo,budu testovat dál a dam vedět,uvidíme jak to dopadne. Jinak v servisu ti nepomužou,vymení ti jen desku...uz sem ho tam mel 2x....jedine to zkusit uhrat na tři reklamace a pak vracení penez

rocky33_ce4you
    Guest

tak nevím mě zatím funguje všechno jak má koupil jsem ho starší asi rok,sms jsou v pohodě a telefonování taky ale pár lidí si stěžovalo že slyší sami sebe ještě jednou tak jsem stáhnul v nastavení mikrofon a je to v pohodě verze rádia je 4.8.0

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

ja mam verziu radia 4.5.0. Asus kupeny v r 2007. Nikto sa nestazoval na echo.. Zeby stare verzie radia problem s echom nemali?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

To echo vážně asi způsobuje špatně nastavený mikrofon...zkuste trochu ubrat z maximalních hodnot a pak testujte...zas tolik nevolam tak že není jak to testnout

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Mam nainstalovanou novou verzi radia a4.9.1 a echo tam je stale. Vyreseno nastavenim microfonu na 2 carku z leva, nutno vypnout automaticke nastaveni. Hlasitost sluchatka mam skoro max (asi jsem nahluchlej) a echo zmizlo, pritom druha strana si nestezuje na hlasitost (citlivost meho Mic na 2).

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Asus P535 - problém s odesíláním sms
    Od Psychos_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-03-2011, 12:49
  2. Asus P535 - problém - nabíjení
    Od rocky33_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-10-2008, 10:53
  3. Asus P535 - problém - zamrzá GSM