Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s A639

miromm (3)|5.4.2008 09:06
Zdravím všetkých majiteľov A639, mám nasledovný problém a chcem sa spýtať či sa s niečim podobným už niekto stretol. Takže, po zapnutí PDA-čka sa na krátko zobrazí modrá obrazovka (ako po resete) a potom sa PDA-čko zas vypne. Asi je to zrelé na reklamáciu.
Zdenek Malinsky (9781)|5.4.2008 11:34
Zkus se dostat "dovniř" pomocí safe mode, pokud nejde jinak zapnout a používat (to jsem zcela nepochopil).
Jinak asi budeš muset dělat hard reset (určitě nemáš zálohu, že?) zda se i na prázném zařízení bude problém projevovat. Pokud ano, tak reklamace.
miromm (3)|5.4.2008 12:42
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Zkus se dostat "dovniř" pomocí safe mode, pokud nejde jinak zapnout a používat (to jsem zcela nepochopil).
Jinak asi budeš muset dělat hard reset (určitě nemáš zálohu, že?) zda se i na prázném zařízení bude problém projevovat. Pokud ano, tak reklamace.[/QUOTE] No asi nič iné ako reklamácia nepomôže, PDA-čko totiž vôbec nezapnem, to znamená že sa nedá urobiť ani hard reset. Po zapnutí sa len na krátku chvílu objaví úvodná obrazovka a PDA-čko sa znovu samé vypne, to sa opakuje po každom pokuse o zapnutie.
Surgical (2364)|5.4.2008 13:09
Co ho nejprve nabít? Nebo to aspoň zkusit pustit na nabíječce, pokud je baterie v pr....
Zdenek Malinsky (9781)|5.4.2008 13:28
HR snad jde udělat i bez zapnutí, ne? Což se podívat do návodu ;)
merka (30)|7.4.2008 16:51
Jednou jsem se také vylekal, protože mi moje A639 dělala totéž. Nebyl jsem schopen nic udělat. Až po chvíli jsme si všiml, že mám zapnutý HOLD na zadní straně. Když jsem ho přepnul zpět, vše začalo fungovat normálně.
miromm (3)|12.4.2008 10:40
[QUOTE="merka"]Jednou jsem se také vylekal, protože mi moje A639 dělala totéž. Nebyl jsem schopen nic udělat. Až po chvíli jsme si všiml, že mám zapnutý HOLD na zadní straně. Když jsem ho přepnul zpět, vše začalo fungovat normálně.[/QUOTE]
Takže ďakujem všetkým za reakcie, našťastie sa nejednalo o vážnu závadu, problém bol v nabíjačke ktrorá nerobila to čo má. Dnes je už všetko ok a dúfam, že to tak zostane. Ešete jeden postreh na záver, asi som mal smolu pri kúpe, pretože asi týždeň po kúpe odišiel autoadaptér no a teraz toto, ale celkom spokojnosť. Je to super mašinka.
dark_hood (12)|12.4.2008 21:40
vopred sry za ot, ale asus ma vydat upgrade na wm6.1 (pisu to na fore asusu), tak snad sa roznych sw problemov zbavime :)