Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kaiser a sdílení souborů s PC

cdwwr (18)|4.4.2008 12:34
Ahoj, jsem přes wifi připojen k stolnímu PC. Přes toto připojení přistupuji na internet. V total commanderu na PDA když kliknu na LAN, tak vidím stolniPC, můžu si zobrazit adresáře na kořenových discích (C: a F:), ale když kliknu na jakýkoli adresář a chci otevřít tak mi to napíše: " Chyba 5 změna adresáře! "
A ze stolního PC mohu do PDA přistupovat jen přes activeSync nebo přes totalcmdn plugin wincefs.wfx.
Tak nevím, čím to je, napadlo mě, že by to mohlo být kvůli NTFS na stolním PC, ale pochybuji, že by Windows mobile 6 neuměl přistupovat k ntfs.
Druhá věc, která mě napadla, že bych měl někde na Kaiserovi nastavit workgroup stejnou jako na stolnimPC, abych ho ze stolnihoPC mohl vidět v Místa v síti, příp. namapovat jako síťovou jednotku. Dá se to někde nastavit jméno té workgroup na Kaiserovi?
r.huzva (14)|4.4.2008 14:50
Windos Mobile v sobě nemají sdilení souborů (Sambu), já takovéhle věci řeším přes FTP (jsou i nějaké freewarové FTP servery na PDA), a z PDA na PC s Widlema přistupuji přes TCMD v PDA (umí sdílení souborů i FTP) a normálně to funguje (na všech zařízeních co jsem měl)
PhSnake (872)|4.4.2008 14:53
presne ja mam na PC rozbehnute ftp (co ma vyhodu ze sa k suborom ked potrebujem dostanem odkialkolvek) takisto cez ftp mozem nahrat veci z PDA do PC. A ked som doma pichnem PDA na kabel.
r.huzva (14)|4.4.2008 14:58
A taky mám na PDA Card Export, takže se to chová jako fleška a můžu kopírovat soubory z jakéhokoliv PC bez složité konfigurace a softwaru