Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nastaveni GPS modulu v A696

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Ahoj , muzete prosim lame osvetlit nastaveni gps portu v a696? nemyslim tim nastaveni tomtoma6 treba na com5 a rychlost 9600.... mam na mysli nastaveni primo v oknech (start->nastaveni->system-> external gps) jakozto jaky ma byt com port pro software, pro hardware a baud rychlost...Predem dekuju... Omlouvam se ale todle sem nikde nenasel diky... ... a dalsi otazka je, vlastnim e-ten x500+ a tam se nastavuje baud rychlost treba 57600, jaktoze u a696 sem se docet jen o 9600 nebo dokonce jen 4800... ma to nejaky vaznejsi vyznam? thx moc!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

obecně jsem vždycky všude nastavoval rychlost 115200 a jedině když byly problémy tak jsem snižoval.. mám tak i u TT6 a asusu 696 com5 a rychlost 115200 a bez problémů.
    A v nastavení systému podobně, ovšem zaškrtnuté spravovat zařízení automaticky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

tohle nastaveni neni potrebas menit, pokud

a) GPSka funguje

b) nechcete zaraz pouzivat vice GPS aplikaci (na tohle je utilita urcena)...pokud ano, v HW portu zvolite HW port (ten na kterem Vam doposud fungovala GPS), u SW zvolit libovolny nezabrany port (ne COM5 a 6) a ten zvoleny pak pouzivat v aplikacich...

Podobná témata

1. htc kaiser problém nastavení gps modulu v zařízení
    Od Nublar v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-08-2009, 07:57
  2. Nastavení GPS modulu a portu v Tomtomu 5.2 nebo 6?
    Od Treo 750v v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 18:30
  3. Záloha nastavení GSM modulu - x500
    Od fury_only_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-03-2007, 15:32