Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 125 z 125

Téma: S2U2 - Slide2unlock - aplikace na zamykání PPC

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

to xroman:
    jak se ti tam prosím tě podařilo dostat tam tu velkou ikonu počasí? mně se pořád drží skrčená vlevo dole, v nastavení jsem to nenašel. mám staženou poslední verzi 2.21-VGA (Xperia X1). stejně i ten skin hodin TouchFlo dle tvých obrázků se mi nedaří docílit. Díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Zdravím,

Potřeboval bych poradit. Mám nainstalovanej SU2U a SBSH WeatherPanel a ikonka se mi zobrazuje ze skinu Tiny je mamá a ošklivá :-).
    Nevedel by nekdo jak zaridit aby se ukazovala ikonka z palety VGA treba? Nebo případně nějaká jiná paleta ikonek?
    Děkuji.

Baldion_ce4you
    Guest

Dobrý den,
    potřeboval bych radu. S2U2 mám na Kaiseru TYTN II a funguje všechno, kromě přijímání hovoru. Zobrazí se správně příchozí hovor a dole posuvník pro přijetí, nejde s ním ale pohnout. Takže hovor nepřijmu. Reaguje pouze červené tlačítko telefonu na odmítnutí hovoru. Poradíte někdo?
    Děkuji

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2010

Zdravím, dá se něják nastavit, aby se telefon po hovoru nezamknul? docela mne to štve... Kdžy mi napříkald někdo zavolá tak se telefon probudí, já přijmu hovor, pokecám si a když ho ukončím a někdo mi volá například z čísla, které nemám uložený, tak se nabídne možnost, zda chci číslo uložit atd... Telefon se v tu chvíli však zamkne a po odemknutí tam tahle tabulka není Byl bych rád za každou radu, už sem kvuli toho opustil klasické "zamykátko" od win 6.5...
    Což mi připomíná, že když sem si zvolil aby nahradil S2U2 to zamykátko tak sem čeakl, že bude reágovat na dlouhé podržení tlačítka pro ukončení hovorů, tak jak jsem to měl doposud a taky nic
    Díky za Vaše odpovědi!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od voda2
    Tak som na to prisiel - treba mat zaskrtnutu volbu automatickeho spustania
    CO máš konkrétně na mysli?

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789

Podobná témata

1. S2U2