Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aplikace Qtek 8310, které používám

baronm (168)|3.4.2008 07:56
Přestože už je to vyběhlý model, musím říct, že s ním stále vystačím, po nainstalování nových aplikací je to pořád dobrej dělník.
Jaké používám aplikace?

Tady jsou: MS Office, PC translator, Adobe reader, Audio notes,Vito trace, Autoflight,Auto keylock, Callfilter, samospoušť k foto, Facade plugin, TomTom, RSS, Fizz travell, ladička kytary, Metronom, Bible,slovníky,Slovoed, čtečku knih,dálkový ovladač TV, DVD, Papyrus kalendář, Opera,Photo viewer, Skype, icq, svítilna, Finder, notes, SMSbubles,Sniper bluetoth,Stopky, Mathtable, total comander,TCMP player a stream radio,video, you tube,mass storage,Xbar, Attach smartpro, Opera mini, pravítko.

Chybí mi FM rádio,GPS a lepší foťák.

Jaký model bude dál netuším, zřejmě Kaiser nebo N95 8G.
Jaký by jste vybrali Vy?
vodopadek (274)|3.4.2008 08:35
ahoj:)) no ja taky uvazuju o novem modelu.. taky jsem si pohraval s myslenkou na n95.. ALE od vcerejska tu mam od kamarada pujcenou n95 chce tam nahrat navigaci.. a zazivam peklo s instalaci.. prehrati noveho firmware celkem v pohode, instalace aplikaci je vopruz, neustale to hlasi ze je neplatnej certifikat, proslej ci se mu jinak nelibi to se da jakz takz obejit posunutim datumu.. ale napr. tomtom nespolupracuje s vnitrni GPS je blokla jen pro nokiackou navigaci a ta je placena kdyz chcete navigovat cca 7eur/mesicne no a pokud byste nedj boze chteli nainstalovat free aplikace ktere nejsou certifikovane tak mate velkou smulu neb uz nefunguje moznost si ji sami podepsat.. takze SYMBIAN domu ani omylem.. Jinak je to zajimava hracka, fotak je super, zvuk taky ale za 11 tis. co to koupil kamarad bych to ani omylem nekoupil.. takze pro mne WINDOWS MOBILE RULES!!!! i u me ho pristiho naslednika...:D
Bohumil Stejskal (414)|3.4.2008 08:46
:D njn 2,5 roku v dotáči u Eurotelu za 3 995 Kč no nekup to. :D příští zařízení bude s WM 7 ( snad HTC Omni ), doufám, že do té doby můj milášek vydrží :cool:
Warlock_ce4you (43)|3.4.2008 16:56
Popravde receno nedavno jsem koketoval nad myslenkou nakupu noveho pristroje a prakticky mi vysla pouze trojice E-TEN X650, HTC Touch Cruise a LG KS20. Vzhledem k nepriznivym ohlasum z diskuznich for na E-TEN jsem ho vyskrtnul - nebo jsem udelal chybu? Zbyva tedy Cruise a LG a preci jenom radsi dam prednost velmi peknemu a hlavne malemu/lehkemu pristroji pred GPS a o neco lepsim fotoaparatem. Nebo jeste chvilku vydrzim s Qtekem 8310 :D A pokud bych mel vybirat pouze z N95 a Kaisera, tak beru rozhodne Kaisera
htcjirka (1875)|3.4.2008 19:28
Kdyz uz tady nekdo rozebiral Nokii a navigaci a certifikaci,neda me nezareagovat...

[QUOTE] ale napr. tomtom nespolupracuje s vnitrni GPS je blokla jen pro nokiackou navigaci[/QUOTE]

GPS neni nijak blokla jen pro nokiackou navigaci.Jen Tom Tom ji neumi,v nem je problem.Da se pouzit Sygic Navigator,Route 66,Garmin TX a jine navigace.Dale s certifikaci,pokud mas aplikaci legalne zakoupenou,je radne certifikovana a tudiz neni problem s instalaci,ale crackly anebo jinak obchazeny software,neni ocertifikovany.Muzis ziskat certifikat a ocertifikovat si ji sam...

Jinak ke srazu,pokusim se dorazit ;)
Kajdax (19)|11.4.2008 18:10
tak já jelikož se mi podařilo poškodit joystick na tornádu a servis by trval dlouho tak už taky pokukuju po nějakým novým zařízení .... byl jsem nadšený z HTC cruise ale kolega co si ho pořídil říkal že je trošku pomalejší a iGo se občas hryzne tak že musí resetovat zařízení ale jinak je to fakt cool mašinka a jinak nevim co dalšího by bylo na té úrovni :)
jirisrba (44)|12.4.2008 16:08
[QUOTE="Kajdax"] byl jsem nadšený z HTC cruise ale kolega co si ho pořídil říkal že je trošku pomalejší [/QUOTE]

HTC TC jsem si pořidil před nedávnem a s ROM PeBe je rychlost dostatecna s vyjimkou grafiky, tam jsou chybejici HW ovladace znat.

V podstate od HTC se mi nabizely dve moznosti, TyTN II a TC lisici se HW klavesnici. Ja volil varinatu bez klavesnice a plna spokojenost ...
Saman_ce4you (1451)|12.4.2008 16:51
Zajimavy je pozorovat, jak tu vetsina jako nastupce smartphonu voli pocket pc pe.. Prikladam to tomu, ze jeste na trhu jeste neni smartphone s GPS.
Nebo tak touzite po touch screenu, vetsi velikosti zarizeni a vetsi vaze?? :?
Warlock_ce4you (43)|13.4.2008 12:20
Saman - Osobne po Qteku 8310 taky pujdu do Pocket PC. Qtek 8310 jsem volil kdysi prave podle jeho rozmeru a nizke hmotnosti a svym zpusobem to nebylo prilis na ukor funkcnosti. GPS mam koupenou externi a v budoucim zarizeni ji vubec nepotrebuji - pri bezne chuzi se neztratim a pokud potrebuji nekam jet autem, tak krabicka navic na palubni desce me nezabije. Jinak dnesni Pocket PC se zmensuji cim dal tim vic - staci se podivat na HTC Touch a treba na LG KS20. Nerikam, ze ty pristroje jsou dokonale, ale jako prvni vlastovky to beru.

btw. - jinak s tim Touch Screenem jsi to trefil uplne presne - ten bych od sveho dalsiho zarizeni opravdu chtel ;)
sairon (18)|13.4.2008 12:42
Saman: Já bych také jako nástupce Tornada volil PPC, ale ne z důvodu HW vybavení (u Tornada mi nic nechybí, GPS mám externí a foťak v mobilu nepoužívám), ale kvůli touchscreenu a mnohem větší možnosti výběru aplikací. A kdybych kupoval něco nového, rozhodně půjdu do něčeho od HTC.
jirisrba (44)|13.4.2008 19:22
touchscreen, GPS a zarizeni od HTC byly jasny pocatecni podminky noveho telefonu. Co se tyce rozmeru, neni velky rozdil mezi HTC TC a Qtek 8310.
marty22_ce4you (101)|13.4.2008 22:21
skoda ze HTC Wings nema gps a ani touchscreen...vtedy by to bol jasny vitaz pre mna..
Saman_ce4you (1451)|13.4.2008 22:56
HTC Wings+touch screen+GPS=HTC Kaiser
Warlock_ce4you (43)|13.4.2008 23:14
HTC Kaiser - u nej je strasne skoda tech 190 gramu a prakticky jinde nez za opaskem se asi nosit neda :( Osobne jsem zvedavej, co vypadne z HTC na tiskove konferenci 6. kvetna - a zrovna OS Android by to bejt nemusel. Spis bych uvital nejakej novej telefon ze serie Touch :))

http://palmare.idnes.cz/predstavi-htc-v-londyne-dream-s-os-android-fg8-/tech-a-trendy.asp?c=A080410_090359_tech-a-trendy_ram
marty22_ce4you (101)|13.4.2008 23:46
[QUOTE="Saman"]HTC Wings+touch screen+GPS=HTC Kaiser[/QUOTE]
no az na tu cenu..:?
vodopadek (274)|22.4.2008 20:00
zajimal by mne Vas nazor na toto: HP iPAQ 614c Business Navigator jelikoz mi muj qtecek jde pomalu do kytek tak se porozhlizim po necem novem.. Chtel jsem voxe, meli tu jeden noblesni kousek v bazar, vyvonenej kousek kterej si nekdo koupil a ani nepouzival a prodal do bazaru.. no samozrejme nez jsem si po nej obratem co jsem ho prozkoumal a nezabukoval nekdo vyfouknul :) takze jsem se rozhodl jit do neceho s dotykovym displejem.. no PPC od HTC se nelibi samo jsou naslapnuty ale tohle HP se mi moc libi.. Ma s nim nekdo osobni zkusenosti? nebo mne zajima nazor komunity co vy na to :D diky moc za Vase nazory...
TheMelin (1642)|22.4.2008 20:15
Prosim venujte se tematu.
vodopadek (274)|22.4.2008 20:30
ok. omlouvam se. uz jsem si nasel to spravny vlakno kde se dozvim vic...:)