Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cestina

Pulcoun (13)|3.4.2008 07:41
Chci se zeptat jestli pres nový romky natahujete plnou češtinu...měl jsem s ní ve více romkách docela problémy...po natažení češtiny nefungovali poznámky, přepsali se některý zástupci a ty pak nemeli správny smer na nastavení apod...počeštění základních programů bych docela chtěl, ale nějak se mi nedaří to s češtinou dat dokupy aby fachalo vše...jakou češtinu používate?

Mam Kaisera - cestinu od SS jsem prave zkoušel a nic moc:-(
Bucci_ce4you (217)|3.4.2008 08:44
chtělo by to dopsat na jakym přístroji a jakym programem počešťuješ...

předpokládám, že si měl namysli Interwrite od Sunnysoftu - jestli jo, tak sem s nim měl problémy taky a nemalý, HTC home nefungovalo, přístroj byl pomalejší, měl jsem trial verzi, s tím, že kdyby se osvědčila, tak koupím, ale po zkušenostech 2 dnů testování byl proveden HR a zůstala angličtina. Mám Artemise.
htcjirka (1875)|3.4.2008 20:10
[QUOTE]Chci se zeptat jestli pres nový romky natahujete plnou češtinu...měl jsem s ní ve více romkách docela problémy[/QUOTE]

Cestina od Sunnysoftu je urcena vzdy pro danou verzi ROM.Pokud ji pouzijete na jinou verzi rom nez je urcena,nedivte se problemum.
Kazda rom je jina,obsahuje jine,napr novejsi knihovny,novejsi verze programu.Proto pak cestina samozrejme nesedi a nektere veci i znefunkcni.Je to normalni a logicke.
Pulcoun (13)|3.4.2008 20:16
To je mi jasne...jde mi spis o prelození základu...ne o veskere prelození vsech aplikaci který romka obsahuje...aby byly prelozeny zakladni veci jako je posta, kalkulacka, kalendar, veci který osahuje kazdej system...chapu ze mi to nesedne na doinstalovany aplikace;-)
htcjirka (1875)|3.4.2008 20:27
Ja nemluvim o pocesteni doinstalovanych aplikaci,to snad da rozum,ale ohledne cestiny Sunnysoft.Prikladem treba Kaiser,cestina je urcena pro rom 1.56.405.0.Naistalujes novejsi rom,dejme tomu priklad 1.62.405.0,cestina uz ti nepojede korektne.

Samozrejme neni vubec problem vyetrahovat si dane knihovny a pocestit jen zaklad.
Pulcoun (13)|3.4.2008 20:32
a ma SS nove cestiny pro nove ROMy;-)
htcjirka (1875)|3.4.2008 20:42
Vetsinou uz ne,udela cestinu pro prvni rom,s kterou se zarizeni zacina prodavat a pak uz vetsinou ne.Je par vyjimek,ale opravdu jen mizive par.

Jinak mobilnaut pry dela nejake univerzalni cestiny napriklad pro WM6,ale nikdy jsem po tom nepatral,ruku do ohne za to nedam nebot cestinu nepouzivam..
Pulcoun (13)|3.4.2008 20:50
Prvni rom je vetsinou po chvili nepouzitelna;-))))

zkusim ojuknout ten mobilnaut..dik za info
htcjirka (1875)|3.4.2008 20:52
[QUOTE]Prvni rom je vetsinou po chvili nepouzitelna[/QUOTE]

Naprosty souhlas :D

Jinak zde je odkaz na univerzalni lokalizace.

Primo se tam pise:

Systémová lokalizace
Kompletní lokalizace operačního systému, vhodná pro univerzální použití ve všech zařízeních

Operační systémy
Windows Mobile 5 (PPC Phone)
Windows Mobile 6 Professional