Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II -Sim Unlock

madamare (167)|28.5.2004 09:16
Máte niekto skúsenosti z odblokovaním MDAII? Ja som to skúšal cez soft XDA manipulátor a nedarí sa mi. Išiel som presne podľa návodu napísanom v programe : Dal som MDA do servis módu,vypol Active sync,pripojil USB kábel a zapol odblokovací softvér. Program nadetekoval telefón prebehlo čo malo a na konci vypísal -sim unlock is already! máte s tým niekto skúsenosti? Ak áno ako Vám to fungovalo,prípadne kde som urobil chybu. Je aj iný soft? Poradte.Ďakujem
Miloš Strouhal (3997)|29.5.2004 00:41
..a neměli by dnes už být všechny telefony prodávané odblokované,případně s odblokovávacím kódem v krabici na papírku..?
madamare (167)|30.5.2004 21:23
v Čechách možno áno ale na Slovensku nie. .... Ale musím sa pochváliť po niekoľko hodinovom skúšaní sa mi podarilo náisť soft na odblokovanie a môžem povedať že to išlo celkom ľahko.
madamare (167)|30.5.2004 21:40
Keby mal niekto záujem tak ten soft pošlem
PavelR. (2184)|30.5.2004 22:06
[QUOTE="Marek Madaj"]v Čechách možno áno ale na Slovensku nie. .... Ale musím sa pochváliť po niekoľko hodinovom skúšaní sa mi podarilo náisť soft na odblokovanie a môžem povedať že to išlo celkom ľahko.
[/QUOTE]

... zkusím si tipnout, že by na xda-developers? :)

Jinak ten link sem můžeš dát klidně již nyní ...

PavelR.
madamare (167)|31.5.2004 09:59
máš pravdu, ale tam je tých odblokovačov asi 5 len na tento typ MDA II (inak tam sa volá Hymalaia). vyskúšal som všetky. jeden funguje len cez serial kábel, ten mi vypisoval že mám zlý firmware,ďaľší len cez USB...atď.
ten cez ktorý sa mi to podarilo sa inštaluje cez PC a potom sa spúšťa v MDA. A bohužial je tak dobre zašitý v odkazoch niektorého s článkov že ho neviem druhý krát nájsť.
jako512 (2)|2.2.2007 22:43
xda2unlock
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=223853

all in one sim unlock tool
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=240784