Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zvuk u X500+ a sluchátka

Vestman (31)|2.4.2008 11:22
Zdravím!
1. Aku mate skusenost s kvalitou zvuku (a hlavne s hlasitostou) u X500+ pri pouziti sluchatok? Sluchatka, ktore som doposial vyskusal s X500+ boli aj pri nastaveni maximalnej hlasitosti pocut dost malo. Povodne sluchatka som vymenil za sluchatka od Panasonicu, ale hlasitost sa len mierne zlepsila.
2 . ake sluchatka sa Vam osvedcili?
3. ake skusenosti mate s bluetooth sluchatkami? (aka znacka a pod.).

Dik za reakcie!
maravy (8)|7.4.2008 13:58
Na nizkou hlasitost u Eten X500 (a zrejme i dalsich mobile zarizeni) je reseni, najdes ho tady:

http://forum.santarom.ru/index.php?showtopic=145&st=0&p=2388&#entry2388

Za 10USD Vam autor patche zasle dva soubory, po instalaci a restartu se nebudete stacit divit. Rozhodne napred ztlumte hlasitost at nespadnete ze zidle, je to fakt sila. Pouzivam Koss Porta pro a Sennheiser CX300 a u obou je maximalni hlasitost temer nepouzitelna. Neda se srovnat s zadnym z dostupnych MP3 prehravacu, je snad i vyssi nez u bezneho notebooku.
Vestman (31)|7.4.2008 18:06
Je mozne platit cez PAYPAL?
pepospi (33)|7.4.2008 19:46
Funguje to i na X500+? Nebyl by prosim nejaky presny navod, jak postupovat, rusky neumim:D Predem diky;)
maravy (8)|7.4.2008 20:52

jde to pres paypal, ale ponekud kostrbate, pres tento server,
primou platbu z paypal prijmout neumi:

http://exwp.com/new/pw.html

jsou to sice prekupnici, vzali si 20 USD za 10 tech jejich WMZ, ale jiny zpusob jsem nenasel.

Postup je jednoduchy:


1: stahnout soubor uvedeny v tom foru
2: spustit v pda a soubor key.bin poslat na jeho mail spolu s typem pda a informaci o provedene platbe, ja jsem mu poslal link na komunikaci s exwp.com

Byl jsem prvni kdo chtel patch na X500+, tak se me ptal jestli pockam cca tyden nez vyvine specialni pro tento model, nebo to chci zkusit. Samozrejme ze jsem to chtel zkusit hned, tak mi poslal dva soubory ktere jsem naistaloval, restartoval pda a pak se nestacil divit.
v onom souboru je id konkretniho pda, tak ze patch nejde pouzit na pda jine, ani na stejne pda s prehranym firmware. pokud firmware preinstalujete, posle vam nove soubory.
Vestman (31)|9.4.2008 16:02
A je to bezpecne? Myslim uhrada za soft.
Tayu (12)|10.4.2008 13:03
Good soft :)
farekmil (3)|15.4.2008 10:20
Ahoj vespolek, to jsou dobré zprávy. Může mi někdo kdo ten soft má dát vědět, jestli to zesílení funguje i pro poslech rádia? Nebo to zesílí jen MP3? Zkoušel to někdo? Díky.