Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SDHC karta 4G = restartování HTC při použití SPB Phone Suite

Martin Trucker (18)|2.4.2008 10:04
Ahoj, všem cihličká řům :D

Mám tento problém u HTC Herald: po instalaci programu SPB PhoneSuite, po provedení Soft restartu dochází k neustálému restartování zařízení, to znamená, že cihlička nenaběhne dokud nevyndám kartu micro SDHC, poté již vše jede optimálně i při zpětném vložení. Upozorňuji, že program SPB Phone Suite je nainstalován v zařízení, chtěl bych ho i na dále používat, ale pokud bych musel při každém SOFT Resetu vyndavat paměťovku, tak je to nemožné, ale co má proboha společného paměťovka s tímto softíkem ovládajícím telefonní část?? Dá se někde něco nastavit ?? Proč se tento soft takto tluče s kartou.

Děkuji za radu.
PhSnake (872)|2.4.2008 10:12
PhoneSuite je +- todayplugn. Tie sa vzdy odporuca instalovat do PDA priamo nie na kartu. Skus to odinstalovat a installnut do PDA. Pripadne skus pozriet nastavenia PhoneSuite ci tam nie je niekde moznost "startup delay" alebo nieco podobne.
DD_ (331)|2.4.2008 10:21
No co ja jsem pochopil tak to ma nainstalovane v interni pameti a ne na pametovce.
Zkusil bych v SPB Phone Suite v options odskrtnout veskere funkce jestli to udela i pote nebo jestli to dela jen nektera z features PhoneSuitu jako Call Blocking ci neco takoveho. Pripadne bych se zkusil probrat forem primo na SPB jestli tam nekdo neresil podobny problem.
Martin Trucker (18)|5.4.2008 23:22
Tak díky za rady ... :cool: Nedalo mi to a zkusil jsem HR reset a novou instalaci a nyní je již vše v pořádku, proč to nefungovalo předtím se již nedozvím, ale pravda je taková, že posledním řesšením je čistý systém :D

Díky Martin ;)