Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: SDHC karta 4G = restartování HTC při použití SPB Phone Suite

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Ahoj, všem cihličká řům

Mám tento problém u HTC Herald: po instalaci programu SPB PhoneSuite, po provedení Soft restartu dochází k neustálému restartování zařízení, to znamená, že cihlička nenaběhne dokud nevyndám kartu micro SDHC, poté již vše jede optimálně i při zpětném vložení. Upozorňuji, že program SPB Phone Suite je nainstalován v zařízení, chtěl bych ho i na dále používat, ale pokud bych musel při každém SOFT Resetu vyndavat paměťovku, tak je to nemožné, ale co má proboha společného paměťovka s tímto softíkem ovládajícím telefonní část?? Dá se někde něco nastavit ?? Proč se tento soft takto tluče s kartou.

Děkuji za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

PhoneSuite je +- todayplugn. Tie sa vzdy odporuca instalovat do PDA priamo nie na kartu. Skus to odinstalovat a installnut do PDA. Pripadne skus pozriet nastavenia PhoneSuite ci tam nie je niekde moznost "startup delay" alebo nieco podobne.

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

No co ja jsem pochopil tak to ma nainstalovane v interni pameti a ne na pametovce.
    Zkusil bych v SPB Phone Suite v options odskrtnout veskere funkce jestli to udela i pote nebo jestli to dela jen nektera z features PhoneSuitu jako Call Blocking ci neco takoveho. Pripadne bych se zkusil probrat forem primo na SPB jestli tam nekdo neresil podobny problem.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Tak díky za rady ... Nedalo mi to a zkusil jsem HR reset a novou instalaci a nyní je již vše v pořádku, proč to nefungovalo předtím se již nedozvím, ale pravda je taková, že posledním řesšením je čistý systém

Díky Martin

Podobná témata

1. Spb Phone Suite
    Od Honzam75 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 91
    Poslední příspěvek: 16-07-2008, 20:23
  2. SPB Phone Suite
    Od Falty_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-02-2008, 17:57
  3. SPB phone suite - profily