Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

synchronizace a vista

m.chlup (8)|1.4.2008 17:21
Dobrý den.
Stáhl jsem si a nainstaloval ovladače pro w mobile centrum. MIO A701 jse mi připojilo a synchronizovalo. Při dalším pokusu již nebylo nalezeno. Stalo se mi to na notebooku. Na stolním PC to vše fungovalo dva měsíce a dnes jak když utne - nanajde ho.
Máte někdo nějakou smysluplnou radu?
děkuji Mirek
Zdeno_ce4you (291)|1.4.2008 18:23
mě se to stalo taky. Nakonec pomohl HR. Vyzkoušel jsem všechno možný, ale nepřišel na nic kloudného.

Předpokládám že jsi zkoušel softreset.
Surgical (2364)|1.4.2008 18:27
Přečíst si vše, co je o této problematice na zdejším i jiných fórech napsáno a vyzkoušet, co se dá....
Co jiného chceš poradit, když nepopíšeš (krom toho nesynchronizuje) příznaky, konkrétní softwarovou a hardwarovou konfiguraci, antivirák, firewall atd. atd. atd.

P.S. taky si dnešního dne mohou tvé kybernetické hračky dělat z tebe Apríla.
m.chlup (8)|2.4.2008 08:17
[QUOTE="Surgical"]Přečíst si vše, co je o této problematice na zdejším i jiných fórech napsáno a vyzkoušet, co se dá....
Co jiného chceš poradit, když nepopíšeš (krom toho nesynchronizuje) příznaky, konkrétní softwarovou a hardwarovou konfiguraci, antivirák, firewall atd. atd. atd.

P.S. taky si dnešního dne mohou tvé kybernetické hračky dělat z tebe Apríla.
[/QUOTE]

Mám WM 5 ,avast, ... ale hlavně netušil jsem při koupi, že je určen pouze pro počítačově nadprůměrné jedince. Myslím, že na legálním hw by měl legální sw fungovat bez problémů. Dík za rady pro PC uživatele