Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT a externí GPS

Jiří Vlach (9)|31.3.2008 21:59
Ahoj,
hledal jsem tu, hledal, ale marně (sorry jestli blbě).
Tak jsem dnes zakoupil externí BT GPS (už jsem měl po ca 1,5 roce dost pomalé fixace N560). Ale nejsem schopen se připojit (mám TT 6), nějak se mi nepropojí externí GPS a TT v PDA. Nemám blbé ovladače pro BT? V TT6 vidím jen BT UART on COM 5, ten mi nejde. Může mi někdo poradit? Co vše jak nastavit vč. baudové rychlosti, nastavení GPS v PDA atd? Popř. kde a jaký BT ovladače stáhnout???

Díky moc.

P.S.: S N95 8GB se mi to povedlo napoprvé......
cendaa_ce4you (50)|1.4.2008 08:19
V TT6 nastav "jinou nmea" na port 4 , baud je jedno kolik nastavíš
Jose_Gonzalo (30)|1.4.2008 10:42
v nastavení BT: po spárování s externí GPS se zadává v záložce COM Ports nový Outgoing Port, např. 4 (to používám i já). Jelikož TT6 nepoužívám, tak zde neposloužím. Naposledy jsem používal TT5 a měl jsem ten problém, že mi TT pokaždé neukázal port, na kterým to bylo spárováno dle popisu výše, ale všechny zbývající porty, což mi bylo na dvě věci. V TT, je to jak píše kolega výše, zvolit jiné NMEA zařízení a potom následuje volba portů, už si nepamatuji jestli tam je automatické hledání. Po pár instalacích a odinstalacích jsem pak port 4 mohl nastavit, ale neměl jsem tu trpělivost do toho jít znovu po HR. :evil: proto mám dnes iGo.
Inspektor_ce4you (16)|2.4.2008 09:31
prtdlacka (179)|3.4.2008 08:29
Než jsem prodal externí modul, tak jsem ho měl nastaveno na jiný NMEA a port, na kterém jsem ho měl připojený, ale problémy mi dělala rychlost - na 9600 se chytala bez problému, na vyšší už ne.
ymir (42)|15.4.2008 13:21
podla mna ti pomoze widcom/broadcom bluetooth, viac tu

Aspon moje problemy (FS C550) to vyriesilo.