Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Máte LOOXe 610 a těšíte se na WM2003SE? Tak to mám pro vás špatnou zprávu...

Pavel Koza (4761)|27.5.2004 09:39
Právě jsem se dozvěděl informaci z dobře informovaného zdroje, že z technických důvodů nebude upgrade pro zařízení Pocket LOOX 610 k dispozici. Rozhodnutí je konečné, neměnné. Jediný upgrade z dílky Fujitsu Siemens Computers bude pro nadcházející řadu Pocket LOOX 400. Bohužel...
Pavlucha (1496)|27.5.2004 09:48
Co by se tak stalo, kdyby se do Looxe nainstaloval upgrade pro jiný PDA? Ptám se asi jako trubka, ale pokud jde o upgrade systému (a netýká se možná zase tak moc ovladačů, kromě displeje), mohlo by to projít? :?:
Pavlucha (1496)|27.5.2004 09:50
... mno, tak jsem stáhnul upgrade pro Toshibu, přečetl si přiložené pédeefko a zase to vyhodil, asi to vážně nejde ... :D :D :D
Pavel Koza (4761)|27.5.2004 09:52
[QUOTE="Pavlucha"]Co by se tak stalo, kdyby se do Looxe nainstaloval upgrade pro jiný PDA? Ptám se asi jako trubka, ale pokud jde o upgrade systému (a netýká se možná zase tak moc ovladačů, kromě displeje), mohlo by to projít? :?: [/QUOTE]

To si netroufam tvrdit... Jelikoz nevim, jak ten upgrade bude probihat, tak ani nevim, jak to dopadne... Teoreticky to muzem vyzkouset, mam jedno hoodne stare zarizeni, tak az nekde bude upgrade pro klasicke rozliseni k dispozici, tak to zkusim...
Pavlucha (1496)|27.5.2004 10:00
[QUOTE="Pavel Koza"] Teoreticky to muzem vyzkouset, mam jedno hoodne stare zarizeni, tak az nekde bude upgrade pro klasicke rozliseni k dispozici, tak to zkusim... [/QUOTE]


To by bylo super. Přiznám se sobecky, že na mém PDAčku se mi to testovat ani moc nechce, protože jsem teprve týden po hardresetu ... :D
Možná by šly z těch image vysosat jen věci týkající se Windows a spojit je s flashkou pro jednotlivá PDA. Toshiba to nabízí jen jako kompletní flash images, takže instalace nepřichází v úvahu...
Wuffi (1599)|27.5.2004 10:03
Teoreticky to mozne je, prakticky se mohou lisit jednotlive "upgrady" podle implementovanych a neimplementovanych ovladacu zarizeni. A to bude prave asi ten kamen urazu. Pokud vsak mas doma Platform Builder a vis co naladovat pro sve zarizeni za ovladace tak si ROMku muzes ukuchtit sam :D Dela to totiz klasicka .NBFka ktera pak jdou flashnout :D :D :D

P.S. - ale jestli se vubec k Platform Builderu dostanes, priprav se na asi 400MB download a na to ze po instalaci to ma pres 1.5GB ;)
Pavlucha (1496)|27.5.2004 15:25
400MB klidně stáhnu, máš nějakej link? Předpokládám, že to bude placenej soft, co? :sarcastic:
Pavlucha (1496)|27.5.2004 15:27
... našel jsem to serveru Microsoftu, ale je tam nějak moc verzí. Kterou mám stáhnout ????
Wuffi (1599)|27.5.2004 15:36
Patrne nejakou pro ARM procesory. Ovsem obavam se ze tyhle jsou pouze pro WinCE 3.xx (PocketPC, PocketPC2002) a ne pro Windows Mobile (WinCE 4.20.xx)