Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Herald - základní otázky

sejra (115)|30.3.2008 18:24
Ahoj, stalo se to, prave dnes se to stalo. Stal jsem se stastnym majitelem htc herald s 1gb kartickou v rocni zaruce s prislusenstvim za 4500kc. Je trosku skrabnuty, ale vse funguje tak, jak ma.
Moje otazky:
1) Jakou mate vuli v klavesnici v klidovem stavu - pruzeni (mam tak 0,7mm, je to pünktlich?)
2) Jakou mate stranovou vuli pri otevirani mechanismu (kdyz ho nevysouvate silou uprostred, ale na strane, tak jak moc to jde sikmo (opet se ptam, je v poradku, ze to nasikmo jde cca o 1,5mm?)
3) shanim neco jako zpristupneni ceskych znaku (popr. nekde se tu povalovala vyextrahovana cz klavesnicka, uplne by stacila)
4) neco, cim prehodim kontakty, upominky a zpravy z WM2003SE do WM6
Diky
toorek (251)|30.3.2008 21:50
1) je to OK
2) taky OK
3) projdi si fórum: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=21208
4) synchronizovat přes MS ActiveSync s PC s nainstalovaným velkým Outlookem, více info na hlavní stránce v sekci "začínate? čtěte!"
sejra (115)|30.3.2008 22:50
Thx man.
Ted premyslim, jak moc se potykam s volnou pameti (nebo spise se zaplnenou), narval jsem vse co slo na kartu krom pointui a vysledek je 13mb/13mb. Uvidime, jak se to bude chovat!
toorek (251)|30.3.2008 23:19
Já jsem si změnil pagepool na 6 MB, Omap jsem mírně přetaktoval a jsem naprosto spokojený. Akorát ještě váhám s přechodem na WM6, protože chci systém v češtině. Nevím, jak si zazálohovat současnou ROM, abych si třeba WM6 jen osahal a poznal rozdíly a dal pak zpět to, co tam mám teď. :?
sejra (115)|31.3.2008 07:44
WM6 tomu pomohou. Nevim, jak stavajici rom zazalohujes, dela se zaloha programu, dat a databazi, ale wokna z toho nedostanes.

Opet si budeme hrat na otazky je to, ci neni normalni:
Jsem zdesen. Pres noc (cca 6,5 hodiny) baterka ze 100% na 98%. Po minute skocila na 95 a za 20 minut byla na 87. Pote jsem se na 3 minuty pripojil na wifi a je na 82%. To asi nebude uplne normal.. Zadny SPB co by mi zralo baterku nepouzivam, uz vcera se mi to zdalo podivne, jak to saje baterku, ale rekl jsem si, ze to asi dele lezelo... :-( :-( :-( Ze by sel z domu?
toorek (251)|31.3.2008 12:00
Mně ta baterka taky občas divně poskočí, ale ne o tolik. Jenže já tam mám SPB Shell, tak to přisuzuji tomu. Dřív jsem si to moc nehlídal, takže nemůžu porovnat.
Martin Ráž Hoch (1832)|31.3.2008 12:15