Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

akou najvacsou rychlostou dokaze pracovat PDA s pam. kartou?

Gembler_ce4you (23)|30.3.2008 07:59
zaujimalo by ma to lebo uvazujem o novej karticke a rozhodujem sa medzi

touto najobycajnejsou a najpomalsou Secure Digital 2GB

cena cca 250Sk

troska rychlejsou Secure Digital Elite Pro 2GB

cena cca 350Sk

najrychlejsou Secure Digital Ultimate 2GB

cena cca 1000Sk

alebo touto najobycajnejsou a najpomalsou ale najviac kompatibilnou Micro Secure Digital (SD) Kingston + 2 adapt. 2GB

cena cca 300SK

viem ze cim rychlejsia tym lepsie ked sa na kartu zapisuju/citaju data cez citacku - ale to NEPOTREBUJEM, ja na kartu posielam data cez WiFi a vacsinou su to app a data do 2MB takze sa na rychlost nestazujem... ide mi len o to aby som nekupil velmi pomalu kartu a v komunikacii medzi kartou a PDA by to brzdila rychlost karty - skratka aby bola karta o malinko rychlejsia ako je shopne zapisovat/citat na nu/z nej PDA

PS. doteraz som mal v PDA tu druhu Secure Digital Elite Pro 2GB a mam na nej vyse 500MB dat aplikacii atd a stava sa mi ze behom chodu PDA idem do programu a tam maju vsetky app co mam na karte biele ikony a nejdu spustit potom sa mi stava ze ju obcas nevidim v prieskumnikovi... v tel Nokia N73 mam pouzitu tu poslednu microSD + miniSD adapter a bez najmensich problemov klopklopklop mozno je to v pripade PDA vadny kus ale akosi uz tym ,,HIGHSPEED" kartam neverim :evil: :mad: :no:
Zdenek Malinsky (9781)|31.3.2008 11:37
Rychlou kartu využiješ především v digitálním fotoaparátu, nikoli v PDA. PDA prostě nedokáže "rychlou" kartu využít - jedině pokud na ni kopíruješ velké a obrovské soubory v čtečce karet.