Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lepeni folie na displej

Sorak_ce4you (16)|26.5.2004 18:59
Zdravim,
Zase ja, potizista :)
Poradte nekdo prosim, jak nalepit folii na displej. Mam jednu od sunnysoftu a nerad bych ji znicil. Kdyz jsem odlepil kousek stare a znovu ji vratil, byly tam bubliny. Stejne bubliny se vytvorili i tatkovi na jeho mda, kdyz lepil novou.
Nemate nekdo nejaky figl na to?
Moc dik.
Sorak
Wuffi (1599)|26.5.2004 19:46
Mno dulezite je taky ji moc neusmathat ale jinak:

- vzit nejakou kartu (prinejhorsim platebni) a vyhladit to...
- pozor, nejake bublinky zustanou vzdycky ale behem dne ci dvou obvykle mizi

Jinak kdyztak zkus folie zasunovaci.
Hrdla_ce4you (10)|1.6.2004 15:59
[QUOTE="Sorak"]Zdravim,
Zase ja, potizista :)
Poradte nekdo prosim, jak nalepit folii na displej. Mam jednu od sunnysoftu a nerad bych ji znicil. Kdyz jsem odlepil kousek stare a znovu ji vratil, byly tam bubliny. Stejne bubliny se vytvorili i tatkovi na jeho mda, kdyz lepil novou.
Nemate nekdo nejaky figl na to?
Moc dik.
Sorak[/QUOTE]

Mohu doporucit folie innopocket ktere prodavaji v Pdaplanet. Stoji sice 3x vice, ale jsou matne a bubliny se tam nedelaji. Nalepil jsem ji na prvni pokus, jen je potreba dobre ocistit display.
Od Sunnysoftu jsou sice levne, ale ani na 3 pokus se mi to nijak nedarilo.
windmaster (307)|1.6.2004 17:09
Problém s nasazením folie je bezezbytku řešen zde.
reditel_ce4you (206)|1.6.2004 17:50
[QUOTE]Mohu doporucit folie innopocket ktere prodavaji v Pdaplanet. Stoji sice 3x vice, ale jsou matne a bubliny se tam nedelaji. Nalepil jsem ji na prvni pokus, jen je potreba dobre ocistit display.
Od Sunnysoftu jsou sice levne, ale ani na 3 pokus se mi to nijak nedarilo.[/QUOTE]

I ja pouzivam folie Innopocket. Nic lepsiho na trhu podle mne nesezenes. Jsou bez bublin a nalepis je na prvni pokus ;)
Pišlík (0)|9.6.2004 16:08
Žádné lepící fólie zásadně nepoužívám. Na LOOXu 600 i na MyPal 716 maximálně vyhovují vlastnoručně řezané transparentní folie pro inkoustové tiskárny. Na výšku je střihnu cca o 2 mm větší a podstrčím pod rámeček LCD.
Zdar. PP.