Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mio a702 nebo cruiser

luciz (1)|28.3.2008 10:18
jsem tu poprvé a potřeboval bych poradit.dosluhuje mi nokia n70 a rád bych něco v čem mi bude makat gps bez ext.přijímače.bude to ale moje první zařízení s win.mobile tak z toho mám docela obavu.rozhodoval jsem se mezi cruisrem a mio a702.

u mia mi prijde super ta klávesnice ale někde jsem četl že je děsně pomalá a sms s tím skoro napsat nejde.ja a půde tam 8g karta??

jde v cruiseru napsat sms bez stylusu??/určotě ho ztratím :-)/jde vypnout statická navigace??podporuje 8g pamětovku??tak dík moc



přesunuto do "Jaké si mám vybrat/koupit zařízení?" a sloučeno ze dvou duplicitních příspěvků admin
PhSnake (872)|28.3.2008 10:18
Ma podporu SDHC, takze ano podporuje 8GB(uz su tusim aj 12, samsung ohlasil myslim 16). SMS napises bez stylusu(aj ked ja to nerobim, radsej zavolam) - napr. TapTap keyboard, Resco s iskinom, Touch keyboard(ta je myslim zabudovana). Neviem co myslis statickou navigaciou(stat. nav je pre pesi pohyb) ak myslis AGPS(asisted GPS) ano da sa vypnut. WinMobile je OK.

BTW: je to Cruise
trtsoft_ce4you (99)|28.3.2008 10:20
pokud chces plnohodnotnou klavesnici ber ETEN M700
ja osobne mam A701 a klavesnice me nechybi (spise me chybi ted wifi)
DD_ (331)|28.3.2008 10:21
Staticka navigace je vec SirfIII chipsetu ktery tento pristroj nema.
Podle ruznych for se neco jako stat. navigace projevuje s nekteryma softama s nekteryma ne. Ja napriklad kesuju a s pouzitim BeeLineGPS se toto neprojevuje, tudiz zadne rozbihani aby GPSka ukazovala pohym pri chuzi jsem provadet nemusel.

Jinak stylus nepouzivam temer vubec, zvykl jsem si na Resco Keyboard s iSkin_small a na nem SMSky pisu bez problemu.