Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: mio a702 nebo cruiser

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

jsem tu poprvé a potřeboval bych poradit.dosluhuje mi nokia n70 a rád bych něco v čem mi bude makat gps bez ext.přijímače.bude to ale moje první zařízení s win.mobile tak z toho mám docela obavu.rozhodoval jsem se mezi cruisrem a mio a702.

u mia mi prijde super ta klávesnice ale někde jsem četl že je děsně pomalá a sms s tím skoro napsat nejde.ja a půde tam 8g karta??

jde v cruiseru napsat sms bez stylusu??/určotě ho ztratím :-)/jde vypnout statická navigace??podporuje 8g pamětovku??tak dík moc

přesunuto do "Jaké si mám vybrat/koupit zařízení?" a sloučeno ze dvou duplicitních příspěvků admin
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

Ma podporu SDHC, takze ano podporuje 8GB(uz su tusim aj 12, samsung ohlasil myslim 16). SMS napises bez stylusu(aj ked ja to nerobim, radsej zavolam) - napr. TapTap keyboard, Resco s iskinom, Touch keyboard(ta je myslim zabudovana). Neviem co myslis statickou navigaciou(stat. nav je pre pesi pohyb) ak myslis AGPS(asisted GPS) ano da sa vypnut. WinMobile je OK.

BTW: je to Cruise

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

pokud chces plnohodnotnou klavesnici ber ETEN M700
    ja osobne mam A701 a klavesnice me nechybi (spise me chybi ted wifi)

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Staticka navigace je vec SirfIII chipsetu ktery tento pristroj nema.
    Podle ruznych for se neco jako stat. navigace projevuje s nekteryma softama s nekteryma ne. Ja napriklad kesuju a s pouzitim BeeLineGPS se toto neprojevuje, tudiz zadne rozbihani aby GPSka ukazovala pohym pri chuzi jsem provadet nemusel.

Jinak stylus nepouzivam temer vubec, zvykl jsem si na Resco Keyboard s iSkin_small a na nem SMSky pisu bez problemu.

Podobná témata

1. P750 nebo A702 nebo ???????
    Od freevisio v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-09-2008, 22:14
  2. ako vypnut HTC Cruiser na noc??
    Od Janikkk v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 20-03-2008, 07:56
  3. Cruiser prenos kontaktu z N70
    Od lokalnet v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-03-2008, 10:21
  4. Cruiser a RDP
    Od zigzag v sekci Zbývající PPC