Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem ICQ

lmt (26)|28.3.2008 07:59
Ahoj vsetci, mam taky maly problem.Pripajam sa do inetu cez wifi. Mam ICQ stiahnute z tejto stranky. ICQ sa pripoji, ale vsetky kontakty mam stale offline ( a viem na 100%, ze niektore su online :-) ). U agile messenger mi to funguje normalne (ale je plateny). Neviete mi poradit, v com moze byt problem??

Vdaka
PhSnake (872)|28.3.2008 08:15
akeho klienta mas presne? Ak priamo ICQ stiahni si update z www.icq.com, ak myICQ tak si vygoogli (tusim myicq.com). Problem je ak nepouzivas original klienta - v podmienkach icq je ze "nesmies" pouzivat iny ako origos(maju platenu reklamu v bottom bare) -- a teda aby tomu zabranili menia dost casto protokoly, a chvilu trva kym neorigos dojde s opravenym protokolom.
lmt (26)|28.3.2008 08:24
No mam to co je tu v sekcii freeware (asi dost stare), a skusal som aj mchat 2.3.x robi to iste..skusim to ICQ stiahnut z icq.com...Len ma zaraza, ze sa pripoji a natiahne kontakty a tym to konci...Ale chcel som nejaky neplateny multiklient ako uz spominany mchat.
PhSnake (872)|28.3.2008 09:35
Slick je vraj dobry, ja zas preferujem Fring. Fring ma ICQ/MSN/Google/Twitter/Skype. Skype aj hlas + ma nejaky vlastny VOIP
Zdenek Malinsky (9781)|28.3.2008 09:42
Agile Messenger nebo Slick (beta a zatím free).

Jinak největší problém ICQ je v samotném protokolu.
Honza-R (34)|30.3.2008 00:19
Měl jsem stejný problém a používání ICQ pro PDA za moc to nestálo.
Proto jsem si nainstaloval z http://qipim.com/en/pages/download_pda_windows_en/
program QIP a jsem s ním spokojený.
lmt (26)|31.3.2008 08:31
Mozno trochu OT, ale stiahol som si ten fring a fakt tam neviem najst ako sa pridava novy napr. ICQ uzivatel. Aj ked funguje skvele hlavne na voip hovory.

Vdaka za vsetky rady, este skusim ten qip
PhSnake (872)|31.3.2008 11:19
Suhlasim pridavanie vo fringu je trochu odveci...trvalo treba pouzit "joystick" kym som na to dosiel... a raz ked som nakonfiguroval nedam nanho dopustit
lmt (26)|31.3.2008 11:52
Aj napises trosku blizsie ako? :D Inak je celkom fajn...