Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ako prenasat subory cez WiFi medzi PDA a MOBILOM alebo PDA a ROUTROM (PC)

Gembler_ce4you (23)|25.3.2008 21:50
je nejaka moznost ako prenasat subory medzi PDA a MOBILOM cez WiFi? co treba nastavi a kde to treba nastavit? ide mi napr o to ze by som chcel poslat vacsie mnozstvo pesniciek napr z mobilu Nokie N95 do PDA FSL C550 popripade opacne z PDA do mobilu ale neviem ako na to?

alebo druha varianta co a ako nastavit ak mam PC (nema WiFi) spojene kablom s WiFi routrom a chcem poslat z PC nejaky mensi film do PDA cez WiFi alebo opacne...

popripade tretia varianta k PC pripojim USB WiFi kluc a chcem poslat nejake objemnejsie data z PDA do PC popripade opacne

ide mi o posielanie tzv na takom principe ako je to u bluetooth/infra tj ze oznacim subor/subory a dam z menu moznost poslat cez WiFi a na druhom zariadeni potvrdim prijem
alebo o druhy sposob tj zdielanie na jednom zariadeni si oznacim subor/subory/zlozku/zlozky dam ich zdielat a cez druhe sa pripojim priamo na to prve zariadenie a stiahnem si potrebne subory
xtonda (811)|26.3.2008 15:56
Spusť si na PDA FTP server, třeba vxFtpSrv a z PC se připoj FTP klientem, třeba Total Commander a přenášej soubory dle libosti. Pokud pro N95 existuje FTP klient tak to bude podobné.
Gembler_ce4you (23)|27.3.2008 05:24
thx, este by som sa chcel opytat nejaky podrobnejsi navod ako na to (co kde ako nastavit atd atd atd)???
xtonda (811)|27.3.2008 15:50
A co podrobnějšího by sis představoval? Programy nainstaluj, nastav a použij podle návodů jejich tvůrců.

vxFtpSrv je za peníze, tohle je zadarmo http://www.mochasoft.dk/freeware/ftpd.htm

Klientského FTP software pro Windows jsou tuny.