Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Streamování TV

stris (98)|25.3.2008 17:46
Čest
Fórum jsem prohlížel a pokoušel se použít rady, které jsem zde našel, ale nepomohlo, takže to zkouším zde.
V naší síťi máme stream tv (odkaz nepomůže, připojí se jen lidé uvnistř sítě), k přehrávání je nutné mít nainstalováno "VLC mozilla plugin" ve Firefoxu. Lze nějak nainstalovat tento plugin do MDA Varia (respektive jeho alternativu)?
kubisz (1054)|25.3.2008 19:01
zkuste CorePlayer (aka TCMP)...
robox_ce4you (102)|13.8.2008 10:11
VLC v Core playeru nejde :( Stáhnul jsem VLC player pro PocketPC, ale v tom jde jenom zvuk.
stris (98)|13.8.2008 11:14
To je nějaké znamení, protože jsem zrovna včera začal řešit stream po půl roce znovu. Minule se mi stream rozjet nepovedlo, tak jsem to svedl na to, že je to telefonem. Teď mám Touch Cruise, tak sem si řekl, že to zkusím znovu a tak jsem dnes koukal do tohoto dotazu, který jsem kdysi zakládal a shodou okolností jej dnes použil další člověk :o). Zajímavé. Každopádně k tématu:
Coreplayer mám nainstalovaný, zadávám do něj přímo adresu streamového vysílání, ale napíše mi to hlášku, že nelze soubor přehrát. Nevím proč je potřeba ten VLC Plugin, ale samotný plugin pro WM asi neexistuje, takže to asi nepůjde. Není to životně důležité, zajímalo mne to je okrajově :o)
robox_ce4you (102)|13.8.2008 11:17
Mám připojení od společnosti STARNET a ta ve své síti nabízí klientům TV streamy. K jejich sledování je třeba nainstalovat VLC plugin. Zkoušel jsem to i na PDA, ale jak jsem psal nefungovalo. Teď spíš pátrám po adrese streamu Z1 TV.
kubisz (1054)|13.8.2008 11:47
ono to bude asi tim, ze VLC media player umi tyto streamy vysilat (z temer libovolneho zdroje), ale vysila je nejakym svym kodekem, ktery samozrejme pri prehravani (i v coreplayeru) chybi...zkuste polozit dotaz nekde na foru VLC a myslim, ze Vam tam budou schopni pomoct...
robox_ce4you (102)|14.8.2008 09:58
Našel jsem adresy streamů hudebních tv

http://musictv.audials.com/updatechannels.txt