Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC MDA COMPACT III a USB Modem

MilanSu (823)|24.3.2008 22:29
Mám HTC MDA Compact III od T-mobile, a potřeboval jsem se připojit s NB přes mobil k webu a nějak se mi nedaří. MDA samotné se připojí k internetu bez problémů, ale když spojím přes USB kabel MDA s NB, nenajde se žádný USB Modem (mám ROM od T-mobile WM 6). Používám to zřídka, tak nevím jestli mi to dříve fungovalo či nikoliv.
Jak tedy nainstalovat do NB modem z MDA, či jakoukoliv jinou radu pro zprovoznění spojení (pokud bych to zase někdy potřeboval)
-alf- (112)|24.3.2008 23:36
V programech bys měl mít "Sdílení internetu" kde si nastavíš USB a jaké připojení chceš sdílet, dole sdílení aktivuješ, teď připojíš k PC a je-li v něm ActiveSync, měla by se nainstalovat nová síťová karta a měl bys být online.
Jako modem se tuším chovalo naposledy MDA Compact II, tady už po vysdílení je zařízení jako síťová karta.
MilanSu (823)|24.3.2008 23:59
No to je právě asi ten problém, já tam sdílení internetu nemám, zřejmě jsem si omylem smazal link. Mohl by jsi se podívat, na jaký program to odkazuje?
Pokud pripojim MDA k NB, na NB se mi doplni pripojeni k mistni siti 39, kde je nastaveno sdileni, ale k webu se nedostanu. Musim pustit na MDA pripojeni ke GPRS, nebo je treba nastavit nejake IP adresy pro sitovou kartu a jakou sitovou kartu vybrat?
-alf- (112)|25.3.2008 00:21
Je to obycejny zastupce programu IntShrUI.exe, nemam sice primo T-Mobile ROM ale bude to predpokladam stejne. A pokud vim tak jsem nikdy nic manualne nenastavoval. Spustim, vyberu USB, zvolim co chci sdilet, jakmile dam dole "pripojit", vytoci se spojeni, pricvaknu USB kabel a bezi.
MilanSu (823)|25.3.2008 01:27
Díky za pomoc, už jsem objevil link na Sdílení internetu v záloze, takže jsem ho překopíroval a už to funguje jak říkáš. Já měl před tím MDA Vario a tam se nastavoval modem a trochu jinak i to ostatní