Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sw pro evidenci hovorů

Sal_Paradise (10)|24.3.2008 19:17
Dobrý večer, rád bych vás požádal o radu. Často ze svého HTC Touch telefonuji a s ohledem na svůj tarif potřebuji průběžně sledovat celkové součky odchozích minut hovorů. Ve vestavěné aplikaci jsem to nenašel (myslím si že to neumí), umí vypsat jednotlivé hovory a k nim detaily, ale že by mi to napsalo že od minulého nulování jsem už prokecal třeba 2,5 hodiny to tam není. Umí to každý mobil takže předpokládám že i pro windowsoidní přístroje je to už ošetřeno. Pořaďte mi prosím jak, případně nějaký SW. Mějte se prima. Sal
xmike_ce4you (183)|25.3.2008 00:28
čo takto Phone Dashboard Minute Tracker?
Bucci_ce4you (217)|25.3.2008 08:35
Start - Nastavení - System - Informace o zařízení (nebo tak něco - mám fw v ENG) - tam je záložka ID Calls - jsou tam celkové počty příchozích a odchozích hovorů....

ale nulovat se nedá,

případně počítat hovory umí i battery status
Sal_Paradise (10)|25.3.2008 08:40
[QUOTE="Bucci"]Start - Nastavení - System - Informace o zařízení (nebo tak něco - mám fw v ENG) - tam je záložka ID Calls - jsou tam celkové počty příchozích a odchozích hovorů....
ale nulovat se nedá,
[/QUOTE]

Díky, něco takového v klidu postačuje, ale s tím že se to nedá nulovat je to pro víceměsíční provozování nepoužitelné. Na Palmu jsem používat Smaato Cost, ale na PPC mají nějakou divnou licenční politiku a tak je to nepoužitelné. Zkusím ten Battery Status a uvidím.
landov (54)|25.3.2008 10:29
Battery Status rozhodne! Je to velmi dobry program, funguje korektne a je free :-)
tatovic (24)|25.3.2008 11:06
Ano take pouzivam Battery Status a splnuje vse co se provolanych minut tyce,sleduje i prenesena data a SMS,ma i spoustu dalsich utilit navic.Mohu jen doporucit.
Sal_Paradise (10)|4.4.2008 09:22
Díky za rady, přesto se zdá, že Battery Status nevyhraje - začíná nějak blbnout: občas přístroj tuhne a teď se k tomu přidala špatná indikace stavu baterie. Opravdu neexistuje jiné řešení? Dříve jsem používal zařízení s OS Palm a tak bylo freewaru spousta a mnoho alternativ pro vše. Na Pocket toho nacházím mnohem méně a placené, začíná se mi stáskat, bohužel Pocket korektně pracuje s office balíkem, který se mi za léta u Palmu nepodařilo uspokojivě rozchodit, takže musím zůstat. Ale zpět k problému, existuje jiný free program pro souhrnnou evidenci volání než Battery Status?