Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: JHsoft schání moderátory...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

<a href="http://jhsoft.wu.cz">JHsoft</a> schání moderátory na Windows Mobile zařízení kouknete sami.
    Kód:
    www.JHsoft.wu.cz

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ze by dalsi mily napad prizivovat se na tomto webu? :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Neeeeeeee, tomuto webu se nechceme priblizovat je to uplne neco jineho jenom to forum je trochu podobne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Čímž jste v podstatě řekl, že se na tomto fóru přiživujete a i mě to tak bohužel připadá. Uskutečňujete nábor na základě cizího díla a to mi přijde trochu jako hyenismus... ono by totiž takto pak mohl přijít každý a říci, že je to "jen" podobné...

Zkuste to obrátit, jak by jste to vnímal Vy, kdyby někdo přišel na Vaše fórum a začal lákat uživatele postem moderátora na podobné, ale úplně jiné fórum...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Kvalitni forum se konkurence bat nemusi. (Toto forum je kvalitni.)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ale já neřeším, jestli se musíš nebo nemusíš bát... spíš princip - nedělej druhým to, co nechceš aby dělali Tobě. Ono kdybychom šli opravdu do extrému, tak by tady mohlo být pak takovýchle příspěvků za chvíli stovky a prostě žádná o tom, zdali to je, či není parazitování... prostě je!

Podobná témata

1. Pro moderatory - opet
    Od Ondraseeek v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 17-01-2006, 09:34