Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO P360 a samozapinani dotaz

Stambous_ce4you (0)|23.3.2008 09:13
Tak sem se stal "stastnym" majitelem P360.Moji predeslo P550 sem hodil do police kvuli tomu ze ma dementni zapinani na predku ktere je tak citlive ze se zapne pohledem.Nosit to u sebe je diky tomu nemozne.Vybral sem P360 neb ma zapinani nahore a myslel sem si jak sem zvitezil.To sem netusil ze vyrobce je dostatecny dement a pridal skvelou funkci staleho zapinani a vybijeni baterky.Vecer nabiji na 100% a sup rano je 30%:-((((Precetl sem si tady problemy s P560 a nic neni vyreseno.Nicmene mam takovej mozna blbej dotaz.Dole je ON/OFF prepinac.Co se stane kdyz bych zkratka pouzival na vypinani pouze ten?Pak nehrozi samovolne zapnuti a to ze bootujou WM6 me netankuje neb tech 5sec nez se bootnou me opravdu nezabije.Dotaz zni budu-li pouzivat spodni vypinani je to jen opravdu boot a nebo to muze nekde skodit?Jak rikam tech 5sec nez bootne me nevadi nevyzaduji byt v systemu ihned ze sleepu a radeji 5sec na boot nez stale nabijet jak kreten:-)
riwal (12)|26.3.2008 08:42
No tento problém je obecnější a není jen na P560 nebo na P360

http://forum.mio4u.cz/viewtopic.php?t=2079&start=0
Stambous_ce4you (0)|26.3.2008 19:13
No uz vyreseno.Smejd od Mia poslan do sveta a nasledoval nakup HTC a je klid.Zadne zapinani a jen pohodovej provoz.