Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Cruise najednou nejde zapnout bluetooth

lokalnet (64)|22.3.2008 21:16
Ze "Správce komunikace" bluetooth nejde zapnout. nPřímo v nastavení bluetooth zaškrtnu zapnout dam vyhledat zařízení a vyskočí hláška

CHYBA
Potíže s hardwarem zařízení Bluetooth.

Soft reset nepomahá a HR moc dělat nechci. Měl by někdo řešení ?
Díky moc

EDIT: už to běží odinstaloval jsem dva poslední programy PCM Keyboard a Net font browser, udělal obnovu ze zálohy a jede to. Jen by mě zaíimalo který program to děla.
Prague77 (23)|24.3.2008 18:05
hoj, nerad bych kazil tve nadseni, ale delo se mi to same a postpem casu casteji a casteji. nakonec jsem skoncil v servisu, kde nasli (pry castou)chybu na zakladni desce. je vymenena, chodi to jak fik a to i se zminenymi programy.
Brani (4)|25.3.2008 11:55
No vidim ze niesom sam komu zacalo haprovat Bluetooth. Rozdiel je len v tom ze mne ziadnu hlasku nehodi, jednoducho sa nezapne. Takze to vidim tiez na reklamaciu. Inac, ako spravit zalohu taku aby ked nahodou vymenia za novy kus som vstko vedel natiahnut naspat do pda?? Je zaloha cez SPB Backup viazana na konkretne PDA, alebo ju mozem potom nahrat do noveho?? Jedna sa o vsetky programy a kontakty, smsm, maily a pod. Dik. Brano
PhSnake (872)|25.3.2008 12:15
kontakty, sms, dokumenty a pod. by malo ist bez problemov. Problem by som videl skor v Aplikaciach. Mozu ti z reklamacky poslat spat PDA s inou ROM(teda aj inymi registrami...) Ak ti poslu tu istu ROM nemal by byt problem ani s tym
TALIS (31)|25.3.2008 18:16
[QUOTE="Prague77"]hoj, nerad bych kazil tve nadseni, ale delo se mi to same a postpem casu casteji a casteji. nakonec jsem skoncil v servisu, kde nasli (pry castou)chybu na zakladni desce. je vymenena, chodi to jak fik a to i se zminenymi programy.[/QUOTE]

Jen potvrzuji, měl jsem stejný problém. Na noc si zapínám režim "V letadle" a asi po 3 týdnech používání se mi přestalo při přechodu na "normální" režim zapínat bluetooth. Z počátku naskočilo až třeba na 10 pokus, po dalším týdnu jsem musel provést HR a nakonec nepomohlo nic, bluetooth přestalo fungovat nadobro. Cruise skončil v servisu. Za týden jsem si ho vyzvedl a v papírech stálo, že bylo nutné vyměnit celou základní desku... Teď mi Cruise maká tak jak jsem si představoval a subjektivně mi přijde, že je celkově o něco rychlejší než před tou výměnou MB.