Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CorePlayer s podporou YouTube

Warlock_ce4you (43)|22.3.2008 14:22
Zdravim,
vcera jsem nainstalovou novou verzi CorePlayer (v1.2.1 na Qtek 8310 - standartni WM 5.0) a samozrejme si chtel hnedka vyzkouset prehravani videa z YouTube. Aby se vubec video nacetlo, musel jsem nastavit v Preferences/Network nastavit u YouTube Format - H264. Streamovane video je ale extremne line - presneji receno po dvou vterinach prehravani se zasekne a nehraje dal. Ma nekdo podobobne zkusenosti?

http://coreplayer.com/content/view/28/44/
zuzkys (356)|22.3.2008 20:31
Mě to jede bezproblému jak na kodek h264 tak i na ten druhy (což přesně teď , nevím název - rstm?, nebo tak nějak).
Akorát s kodekem h264 a Kaiserem si moc neškrtnu - seká se mi video, ale přehraje se od začátku do konce, nicméně sekaně), ale s tím druhým - méně kvalitním jede vše plynule.
Warlock_ce4you (43)|22.3.2008 23:43
Zajimavy... Asi to bude o vykonu a mozna rozdilu smartphone/PPC verze. Preci jenom Kaiser a Qtek 8310 jsou s MHz trochu nekde jinde :D
Tomula (31)|23.3.2008 09:40
Tenhle problém jsem už taky řešil, ale co jsem tak zjistil i z příspěvků z CoreCodec fora, tak se asi jedná o nějaký bug, takže s tím nic moc nenaděláme. Jinak formáty RTSP fungují, pokud jste připojení k internetu přes mobilní sít a pokud jste připojeni přes Activesync, tak funguje jen formát H264. Který se mi bohužel taky seká. :( Jedinou záchranou může být Wifi, přes které to prý každému běželo bez problémů.
Martin Ráž Hoch (1832)|23.3.2008 12:00
Příspěvek zbytečně duplikuje témata.

YouTube videa
CorePlayer

Zamknuto