Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA a internetové bankovnictví

zivan (615)|20.3.2008 10:43
Procházel jsem příspěvky s fungováním IB na PDA a nic novějšího jsem nenašel. Zprávy z roku 2005 mohou být dost zastaralé.

mBank - Opera Mobile 8.65
- přihlášení OK
- platba OK

mBank - Pocket IE (WM6)
- přihlášení OK
- platba OK
- horni frame jde zmenšit, pak je více místa pro IB

Česká spořitelna - Opera Mobile 8.65
- přihlášení OK (tlačítka jako obrázky, při načítání bez obrázků nepřehledné)
- platba OK
- stažení výpisu OK

Česká spořitelna - Pocket IE (WM6)
- přihlášení Chyba (kliknutí na Odeslat nereaguje)
TheMelin (1642)|20.3.2008 13:00
Paráda, pokud někdo má jinou banku a může takto vyzkoušet ať se podělí o zkušenosti. Určitě to bude jako přehled dobré. Já mám bohužel ČS, kterou už jsi testoval, maximálně ji mohu vyzkoušet s Netfrontem až budu muset odeslat pplatbu ;)
SPM (182)|20.3.2008 16:34
ČSOB v Opeře se ani nepřihlásí, pořád vrací přihlašovací formulář...
Ppp2 (60)|20.3.2008 17:05
Mam mBank, ING konto a GE money. Pouzivam IE pod WM6.
mBank jak bylo receno pohoda, az na ty framy, ktere jsou na mem rozliseni (176x220) dost neprijemna vec.
ING jsem ted zkousel kvuli vam. :)) Prihlaseni, kontrola zustatku, seznam transakci v pohode. Odeslat prikaz nemozne, maji tam takovy blby system na vkladani ciloveho uctu.
GE bez certifikatu nemaka, takze to ani netestuju. :?
zivan (615)|20.3.2008 17:12
NetFront jsem předtím nezkoušel, napraveno.

mBank - NetFront 3.5
- přihlášení OK
- platba OK

Česká spořitelna - NetFront 3.5
- přihlášení OK (několik varovaní o otevírání zabezpečené stránky a neplatném certifikátu)
- platba nezkoušena

Edit:
Při prvním postu jsem ho nezkoušel, otestoval jsem ho dodatečně. Komunikaci přes server jsem si asi pamatoval blbě - smazáno.
TheMelin (1642)|20.3.2008 17:28
Teď jsem tvůj příspěvek nepochopil. Netfront jsem nezkoušel... a dále už píšeš kde funguje a co dělá. Jinak si myslím, že netfront nejede přes další server jak opera mini.
Zdenek Malinsky (9781)|21.3.2008 18:07
Zeptám se, zda někomu jde na PDA IB od Komerční banky - MojeBanka.
Přiznám se (bez mučení), že jsem to teď nezkoušel. Naposledy před 3 roky k bratrovu účtu. Teď mi stačilo to "rozběhat" na PC :? - musel jsem kvůli tomu instalovat javu a používat IE, takže na PDA už nemám chuť pokusničit. Navíc malý a čtevrcový displej na Treu by asi bylo dalším minusem. :sarcastic:
Kibitz (212)|21.3.2008 19:29
NETFRONT 3.5

FIO DZ - na IB se dostanete, muzete s nim pracovat, ale zadnou operaci nepodepisete, protoze podepisovac jede jen pod WIN XP

mBank - pohoda
bjirka (380)|21.3.2008 22:24
Spořka: IE - nejede, Netfront - jak zde již někdo zmínil po mnoha varováních jede, Opera - jede rovnou bez problémů. (vše tetováno v posledních verzích anebo na posledních veřejných beta verzích).
Skipy (110)|27.3.2008 17:41
Ebanka - mají verzi přímo pro PDA, Opera mini a Opera mobile 9.5 bez problémů.
miv_ce4you (66)|27.3.2008 22:22
tatrabanka (sk)
- wm6, internet explorer
- prihlasenie ok / TB ma dokonca tlacitko pre vstup pda
- frames sa daju zmensovat / horny aj lavy
- vsetky bezne ukony funguju, nemal som ziadny problem s prevodom, prezeranie historie a pod.
Petr86 (8)|8.5.2008 21:34
ČSOB Internetbanking 24 Opera 9.5 Beta funguje jen přes Wifi s GPRS je to stejné jako 6.85 vrací se přihlašovací stránka.
AlešD (114)|22.7.2008 13:40
Zdenek Malinsky:

Moje banka od KB jede na WM6.0 (HTC TOUCH CRUISE) s drobnými problémy (opakované výstrahy zabezpečení a následné potvrzování - otravné). Převody peněz i ostatní funkce jsou však OK.

Moje Banka - běží jako javovská aplikace v prostředí Javy (standardně nainstalováno s WM6.0)
lokoj_ce4you (18)|26.3.2009 19:46
[quote=AlešD]Zdenek Malinsky:

Moje banka od KB jede na WM6.0 (HTC TOUCH CRUISE) s drobnými problémy (opakované výstrahy zabezpečení a následné potvrzování - otravné). Převody peněz i ostatní funkce jsou však OK.

Moje Banka - běží jako javovská aplikace v prostředí Javy (standardně nainstalováno s WM6.0) [/quote]

Tím je myšlena asi aplikace která sice funguje ale nic pro dotykové displaye.
Mám problém přihlásit se ke skutečnému e-bankovnicví přes www.mojebanka.cz. Píše mi to že mám špatnej program na čtení pdf a můj prohlížeč že nepodporuje java applety. Mám Samsung Omnia, Windows mobile 6 a Opera mobile 9.65beta. Věděl by jste někdo co stím? Nějakej nápad jak získat podporu java appletů v browseru atd.

Toto je test podle kterého to lze zjistit https://www.mojebanka.cz/confwiz/install/ctrl-cw_lite/jsok.page?lang=cz