Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: TyTN II - nízká hlasitost BT

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdrvaím všechny.
    Mám problém se svým MDA Vario III. Pokud k němu připojím BT hansfree sadu je hlasitost tak nízká, že v podstatě druhou stranu neslyším (ted yslyším ale mizerně rozumím). Jedná se o BT, které dává T-Mobile k zařízení zdarma - sice asi žádná sláva, ale se samsungem D900 funguje naprosto perfektně.

Zkoušel jsem instalovat patch na BT od HTC i nastavovat vyšší úroveň hlasitosti BT spojení v registrech, ale žádná změna.

Nemá někdo řešení, které jsem zatím neobjevil (přeci jenom xdevelopers jsou english a muze mi neco utect)?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Takže na technické podpoře T-Mobile mi řekli, že tento typ BT handsfree GoerTek GBH701 nepodporuje zařízení s Win Mobile. Je tedy zvláštní, že je dávají k těmto zařízením jako dárek. I podle člověka ve značkové prodejně sem první, kdo si přišel stěžovat a vzhledem k tomu, že se jedná o dárek těžko něco reklamovat.

Takže jsem koupil novou BT handsfree (Sony Ericsson za 990,-), která funguje perfektně. Tuhle dám manželce k jejímu telefonu, kde taky vše funguje jak má.

Zdá se tedy že problém není v Kaiserovi, ale v kombinaci s BT handsfree.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Já tedy osobně používám stejné BT handsfree a žádný problém s hlasitostí druhé strany nemám. Hlasitost mám asi na půlce a slyším vše bez problémů.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Souhlas,Goertek je hodne spatne handsfree.Pouzivam hansdfree od SE a maximalni spokojenost.Co muzete cekat od darku...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Ozivuji tuto diskusi, zkousel nekdo nastavit v registrech hlasitost BT sluchatka? Mam Jabru 135 a hlasitost je nizka. To same sluchatko jsem spojil s telefonem samsung a bylo to naprosto v porakdu. Na internetu jsem vygooglil stranku, kde resi tento problem, ale uvedeny klic s v registrech se u mne neobjevuje. Neumimi anglicky, zkousel jsem to pres prekladac a rozumim tomu tak na padesat procent. Zkousel jsem klic i vytvorit, po resetu tam zustal, zkousel jsem znova sparovat sluchatko, SR, ale hlasitost mi prijde stale stejna..... Mam Vario III, s oficialni ROM, tu nejnovejsi.... DIky....
    http://forum.xda-developers.com/arch.../t-329270.html

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Me by to taky docela zajimalo, protoze pokud sem pripojenej na HF v autoradiu a chci s nekym mluvit za jizdy, tak musim dat radio na max, abych to slysel. Je tedy fakt, ze i to radio neni zadnej zazrak a samo o sobe na HF jede tisej a s jinejma telefonama.

Podobná témata

1. Nízká hlasitost s BT HF
    Od Ferkov v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-02-2010, 18:53
  2. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 18:01
  3. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 29-12-2008, 17:02
  4. HTC Touch Pro (Vario IV) - Nízká hlasitost / zvuk
    Od krabicka3_ce4you v sekci Touch Pro