Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TyTN II - nízká hlasitost BT

zdenanek (6)|20.3.2008 10:12
Zdrvaím všechny.
Mám problém se svým MDA Vario III. Pokud k němu připojím BT hansfree sadu je hlasitost tak nízká, že v podstatě druhou stranu neslyším (ted yslyším ale mizerně rozumím). Jedná se o BT, které dává T-Mobile k zařízení zdarma - sice asi žádná sláva, ale se samsungem D900 funguje naprosto perfektně.

Zkoušel jsem instalovat patch na BT od HTC i nastavovat vyšší úroveň hlasitosti BT spojení v registrech, ale žádná změna.

Nemá někdo řešení, které jsem zatím neobjevil (přeci jenom xdevelopers jsou english a muze mi neco utect)?
zdenanek (6)|21.3.2008 13:57
Takže na technické podpoře T-Mobile mi řekli, že tento typ BT handsfree GoerTek GBH701 nepodporuje zařízení s Win Mobile. Je tedy zvláštní, že je dávají k těmto zařízením jako dárek. I podle člověka ve značkové prodejně sem první, kdo si přišel stěžovat a vzhledem k tomu, že se jedná o dárek těžko něco reklamovat.

Takže jsem koupil novou BT handsfree (Sony Ericsson za 990,-), která funguje perfektně. Tuhle dám manželce k jejímu telefonu, kde taky vše funguje jak má.

Zdá se tedy že problém není v Kaiserovi, ale v kombinaci s BT handsfree.
zuzkys (356)|21.3.2008 14:31
Já tedy osobně používám stejné BT handsfree a žádný problém s hlasitostí druhé strany nemám. Hlasitost mám asi na půlce a slyším vše bez problémů.
htcjirka (1875)|21.3.2008 18:46
Souhlas,Goertek je hodne spatne handsfree.Pouzivam hansdfree od SE a maximalni spokojenost.Co muzete cekat od darku...
jindrapro (81)|4.9.2008 12:40
Ozivuji tuto diskusi, zkousel nekdo nastavit v registrech hlasitost BT sluchatka? Mam Jabru 135 a hlasitost je nizka. To same sluchatko jsem spojil s telefonem samsung a bylo to naprosto v porakdu. Na internetu jsem vygooglil stranku, kde resi tento problem, ale uvedeny klic s v registrech se u mne neobjevuje. Neumimi anglicky, zkousel jsem to pres prekladac a rozumim tomu tak na padesat procent. Zkousel jsem klic i vytvorit, po resetu tam zustal, zkousel jsem znova sparovat sluchatko, SR, ale hlasitost mi prijde stale stejna..... Mam Vario III, s oficialni ROM, tu nejnovejsi.... DIky....
http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-329270.html
Sat1 (48)|4.9.2008 19:35
Me by to taky docela zajimalo, protoze pokud sem pripojenej na HF v autoradiu a chci s nekym mluvit za jizdy, tak musim dat radio na max, abych to slysel. Je tedy fakt, ze i to radio neni zadnej zazrak a samo o sobe na HF jede tisej a s jinejma telefonama.