Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OziExplorer a zobrazovaní rychlosti :-(

D@ewo (12)|19.3.2008 19:13
Posledni beta OziExploreru CE je zajimava, ale nemuzu prijit na to jak se "zbavit" informace o rychlosti, ktera je pri zapnutem GPS automaticky zobrazovana v levem hornim rohu.

Kdyz clovek jede nad 10km za hodinu (na 99% :D) tak dvouciselna informace o rychlosti a zbytecne velka velikost pisma je pro me spise pro zlost.

Hledal jsem v nastaveni aplikace, zkousel jsem i zdali se to nekde neresilo, ale nenasel jsem nic. Nemate nekdo radu ? Reseni ?

Diky
D@ewo
Aaaik (123)|19.3.2008 23:59
Všechno lze překopat pomocí "OziCE Settings Manager"(lze vygooglovat). Zatím jsem netestoval, takže přivítáme zkušenosti.
D@ewo (12)|20.3.2008 07:01
[QUOTE="Aaaik"]Všechno lze překopat pomocí "OziCE Settings Manager"(lze vygooglovat). Zatím jsem netestoval, takže přivítáme zkušenosti.[/QUOTE]

Ten jsem jiz zkousel, ale podle meho umi akorat definovat HW nebo SW klavesy. Nevidel jsem na nem moznost definovat co zobrazovat ci nezobrazovat.
Jirka Ch. (42)|20.3.2008 11:32
Použil jsi verzi SM 2.01? Ta umí nastavit HW i screen tlačítka a jakékoliv údaje nebo ovládací tlačítka přidat na jakoukoliv obrazovku (celkem asi 150 údajů a ovládacích prvků). Jedna z prvních věcí, co jsem provedl, bylo vymazání těch velkých čísel tachometru.
D@ewo (12)|20.3.2008 11:38
[QUOTE="Jirka Ch."]Použil jsi verzi SM 2? Ta umí nastavit HW i screen tlačítka a jakékoliv údaje nebo ovládací tlačítka přidat na jakoukoliv obrazovku (celkem asi 150 údajů a ovládacích prvků). Jedna z prvních věcí, co jsem provedl, bylo vymazání těch velkých čísel tachometru.[/QUOTE]

Tak tady je zakopanej pes. Vubec jsem netusil, ze je nekde "schovana" jina verze. Ted jsem na to diky tobe koukal a mas recht. Je to super. :-)

Diky

Jinak kdyby to nekdo hledal tak je to na strankach ozika tady
http://www.oziexplorer2.com/ozice/dev/ozice_settings_manager_setup.exe