Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 42 z 42

Téma: samsung sgh i780 gps?

Nováček
    Registrace
    May 2008

viem, ze to sem celkom nepatri, ale nechcem zakladat nove vlakno.
    mam zaujem kupit samsung i780, ale vela som cital o kompatibilite programov. chcem ho vyuzivat pracovne a potreboval by som vyskusat program urceny na skladovu evidenciu. mozem poprosit niekoho z majitelov i780 o vyskusanie tohoto programu:
    Kód:
    http://exalogic.sk/default.asp?p=599&file=205
    program je free a komunikuje s uctovnictvom "oberon".

myslite ze kompatibilita sa da vyriesit novou rom-kou? mam sluzobny sw igo 2007 a skoda ho nevyuzit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Citace Původně odesláno od Losos
    Rozchodil jste nekdo iGO 8 ? Me to porad vyhazuje ze nemuze loudnout nejaky soubor - 160_160 ..... nemuzu na to prijit :-(
    Ne, stejna hlaska ... podarilo se mi spustit je nejakou betu, ktera ale bezela v LANDSCAPE modu a 240*320

Je to ale celkem skoda, proto podle testovani i ta beta perfektne spolupracovala s interni GPS, zadne dalsi softiky jako TomTom :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

TomTom beha bez problemu bez jakychkoliv softiku,fixuje se do 10sec , iGo podporuje i 320x320 , jen to spustit :-) Je pravda ze iGo je zatim vubec nejaky zahadny program - obecne ,nejenom na i780 ....
    Zkusil jsem iGo osalit a 160_160 mu tam nasimulovat , tak sice na tohle skocil ale prisel zase s tim ze nema jinou databazi :-)

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Začínám mít v tom bordel. Na XDA je spousty ROMek a nevyznám se v tom, dle mě má tam každá nějakou chybu. Poradí někdo plně funkční a vyzkouŠenou ROMku, kde bude v pohodě GPS ( TomTom, NMEA protokol) a pošlape to v pohodě?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Začínám mít v tom bordel. Na XDA je spousty ROMek a nevyznám se v tom, dle mě má tam každá nějakou chybu. Poradí někdo plně funkční a vyzkouŠenou ROMku, kde bude v pohodě GPS ( TomTom, NMEA protokol) a pošlape to v pohodě?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Osobne pouzivam "I780-splitted-XIHA7_IT_GEneric" .... a k tomu PDA cast "i780DXHD1_PDA"

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

maji ty romky nejakou vyhodu krome toho ze s nimi, mozna, funguje tomtom? ja pouzivam garmin, cili tohle je mi jedno. dik.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

radio je lepsi urcite , pda tezko rict , bez problemu byla i puvodni rom

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

radio? tam je radio? to sem uplne blbej? btw co me na 780 opravdu stve je prijem, jak neni dobre, telefon vypadava.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Citace Původně odesláno od Losos
    TomTom beha bez problemu bez jakychkoliv softiku,fixuje se do 10sec , iGo podporuje i 320x320 , jen to spustit :-) Je pravda ze iGo je zatim vubec nejaky zahadny program - obecne ,nejenom na i780 ....
    Zkusil jsem iGo osalit a 160_160 mu tam nasimulovat , tak sice na tohle skocil ale prisel zase s tim ze nema jinou databazi :-)
    Takže jsem iGO8 rozchodil a paráda!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=391465

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Me chodi uz dlouho,jsem o krok dale :-) ted zas hledam skin ktery by zvetsil ty informacni blechy ....

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. samsung i780 - obecna nastaveni
    Od kubisz v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-08-2008, 17:41
  2. samsung i780 - spb pocket plus...
    Od kubisz v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-08-2008, 17:14
  3. Samsung SGH i780 - jak udelat hard reset