Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uprava velikosti textu v sms

Dreix (56)|18.3.2008 23:45
Nazdarek lidi!

Prosim vas, mam HTC Heralda s WM6 a narazil sem na maly problem.

Dnes se mi vratil ze servisu, kde ho flashli na 6tku a ja s hruzou koukam do zprav a text v ni je strasne veliky, jmeno prijemnce a hlavne samotne telo zpravy.

Nevedel jsem do jake kategorie to dat, tak snad to nevadi, tady v registrech.

Moje prosba je, zda nekdo, kdo se vyzna v css a v pda by umel prepsat par hodnot (ktere ale ja nevim jake) a zmensit mi text. Formatovani sms je ulozeno v souboru read_style.css ktery se nachazi ve slozce Windows. Jde mi o zmensini textu zpravy.

Diky moc, ahoj:)
Honza Kulíšek (73)|18.3.2008 23:55
Jsou to polozky "font-size" - je jich tam povicero, zalezi na tom co potrebujes poresit za fonty - je tam neco, co bych povazovalo za telo zpravy (trida "body"), pak neco v tride "table", to ale netusim co presne je. Pak tu mam jeste tridu "Subject, VcardSubject" a "From", ty jsou vcelku zrejmy :), nic vic snad uz "font-size" neobsahuje - takze zalaboruj, nezapomen na spravnou syntaxi.
Poslal bych ti svuj style, ale mam tu WM6.1 s sms thread stylem a asi by to nebylo uplne v poradku.
Dreix (56)|19.3.2008 00:30
[QUOTE="Derek_"]Jsou to polozky "font-size" - je jich tam povicero, zalezi na tom co potrebujes poresit za fonty - je tam neco, co bych povazovalo za telo zpravy (trida "body"), pak neco v tride "table", to ale netusim co presne je. Pak tu mam jeste tridu "Subject, VcardSubject" a "From", ty jsou vcelku zrejmy :), nic vic snad uz "font-size" neobsahuje - takze zalaboruj, nezapomen na spravnou syntaxi.
Poslal bych ti svuj style, ale mam tu WM6.1 s sms thread stylem a asi by to nebylo uplne v poradku.[/QUOTE]

Tak jsem dal na tvou radu a vsechny velke velikosti fontu jsem si zmenil na 8 a svete div se, neco z toho bylo to co sem potreboval, diky :)