Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné zapínání BLUETOOTH u Loox 610 BTWL

Pavlucha (1496)|25.5.2004 12:18
Stává se mi, že po spuštění bluetooth už tento nejde vypnout. LEDka sice na chvilku zhasne, ale za chvíli zase naběhne.
Zkoušel jsem hard reset a zapnout bluetooth v "čistém" PDA, ale ani to nepomáhá. Musím vždycky provést soft reset, pak je to OK. Fujitsu dodává softík FSC CONNECT2AIR, kterej to má asi na svědomí. Máte někdo zkušenost s jiným softíkem?
windmaster (307)|26.5.2004 23:34
No dříve se to jmenovalo jenom Pocket Plugfree, tak či onak je to svérazná a jankovitá záležitost. Ale jinak to funguje. Nevím zda to byl záměr autora, ale BT se automaticky nahodí zcela samo při spuštění prakticky všech programů které ho vyžadují (všechny GPS programy, nebo při tapnutí na příjem pošty či IE), což je zase docela příjemné.
Vypnutí BT řeším jednoduše softresetem, ale jde to i tak, že spustím PocketPlugfree a jakmile začne prohledávat okolí tak jeho běh ukončím a po chvilce zhasne i kontrolka BT.
Podle všeho zřejmě není cesta jak tento svéráz nahradit a zdá se, že se ho páni Fujitsu a Siemens ani do budoucna nehodlají vzdát:))
laif.sax (19)|29.8.2004 22:25
taky se mi stalo ze se mi BT samo o sobe zapinalo i kdyz jsem v Connect2Air daval dokola "Bluetooth OFF" .. nicmene stalo se mi to jen jednou, a tusim ze soft reset taky nepomahal.. rekl bych ale ze je to spis prace Pocket Plugfree.. Nicmene doporucuju v Pocket Plugfree proste v menu dat "Radio OFF" - to u me zabralo.. zasadne uz BT vypinam jen takhle a problem se neopakoval..