Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartMaps - nové webovky i navigace

Zdenek Malinsky (9781)|18.3.2008 13:41
PLANstudio včera spustilo nové webové stránky a zároveň vydalo novou verzi své navigace - SmartMaps Navigator - nyní ve verzi 3.3. Dle webu výrobce se jedná o kompletně přepracovanou aplikaci s novým ovládáním. Kromě původních oblíbených funkcí obsahuje mnoho vylepšení, z nichž nejvýraznější bude jistě skutečný 3D pohled na mapu.




Více informací najdete na webu SmartMaps.
kopacek (466)|18.3.2008 16:22
A na celém novém webu ani jedna zmínka o nějaké možnosti upgradu z verze 2, ani v podrobném PDF ceníku... :oops:
Vlada165 (676)|19.3.2008 07:34
Take by mne ten upgrade zajimal, jestli bude zdarma anebo alespon se slevou - mezi "bonusy a upgrady" nic nemaji, psal jsem jim tedy asi pred tremi dny z jejich webu a odpoved zatim zadna :-(
kopacek (466)|19.3.2008 10:25
Psal jsem e-mail a zatím rovněž bez jakékoliv odezvy.

V tomto diskuzním vláknu píše uživatel "Smartmaps":
"..Cena aktualizace bude v řádech set korun.." - Myšlena aktualizace na verzi 3. Snad to tedy bude pravda, ale zatím o tom nějak pozapomínají dát vědět. Nyní je tedy cena za aktualizaci v řádu čtyř tisícikorun - koupě plné verze 3... :evil:
SmartMaps (46)|19.3.2008 18:13
Dobrý den,

stávající uživatelé budou informováni emailem na základě registrace. Obecně lze říci, že cena aktualizace bude 35% z ceny aktuálního produktu. Podrobnější informace budou obsaženy v informačním emailu.
Děkujeme, že projevujete zájem, tým SmartMaps je v plném nasazení přinést Vám nový produkt co nejdříve, na Bahamy se chystáme o něco později.....