Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: Pocket Programming Language

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od e.kocourek
    Mrkni na
    http://www.geocities.com/e_kocourek/chronicl/cr2004E0.html
    (na vlastni nebezpeci)
    Díky za info, ale upřímně řečeno jsem čekal něco jiného. Ta syntaxe je celkem pochopitelná, organizaci složek bych taky nějak zvládnul, ale dost mi vadí ta omezená funkčnost. Jak jsem pochopil (kdyžtak mě oprav) tak to neumí žádný typ cyklu. Dá se cyklus udělat alespoň podmínkou a skokem o pár řádků zpět ? Dá se z toho spustit jiný program ?

Zdraví
    John the Long
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od LongJohn
    omezená funkčnost ... neumí žádný typ cyklu. Dá se cyklus udělat alespoň podmínkou a skokem o pár řádků zpět ? Dá se z toho spustit jiný program ?
    Neumi cykly, neumi ani skoky, neumi spoustet jine programy.
    O skokach jsem vubec neuvazoval, cykly (vsech druhu, FOR, WHILE, UNTIL) by se daly snadno do-implementovat (omezenym) zpusobem opakovani podprogramu.
    Spoustet jine programy? To jsem take neresil, asi proto, ze neznam interface zadneho ciziho programu, takze to pro mne nema smysl (jenom spustit program, bez nejake automatizovane komunikace, na to prece nepotrebuju shell). U mych programu (ktere pouzivaji vlastne stejny jazyk) to funguje tak, ze shell umi aspon pripravit "zadani" pro prekladac.

No nic, jen jsem se zminil ...

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Sice je tahle diskuze ctvrt roku stara, ale neda mi to, abych nereagoval. ExEden nezminuje dle meho nazoru vyborne vyvojove prostredi vyssi urovne pro WinCE: NS basic. Rovnou rikam, ze je to komerce a ze to presto stoji za to. Ve srovnani s eVB je radove rychlejsi (myslim opravdu radove, v nekterych pripadech az stonasobne), jedine, co mu zazlivam, je nemoznost importovat fce z DLL (ActiveX komponenty lze pouzivat bez problemu).
    Krome CE verzi existuji i verze pro Palmy a pro Newtony. See http://www.nsbasic.com

Miker

NuClear_ce4you
    Guest

Nová adresa PPL je
    http://www.arianesoft.ca

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Česká lokalizace Language Extender Czech
    Od Petr Hájek_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 19-08-2005, 10:54
  2. Ako zakúpiť Language Extender for Jornada 680 ?
    Od SlovakSoft v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-03-2005, 01:51
  3. Cestina Language Extender
    Od Pheek v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-08-2002, 21:42