Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 133 z 133

Téma: Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Mně to teda přijde jako problém softu, pokud nedokáže pochopit, že paměťová karta může být připojena pod různými názvy. Jako kdyby nějaký soft na PC natvrdo vyžadoval instalaci na disk C. To slušný program nedělá.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Už jsem jim to napsal na tech. podporu aby to v dalších verzích dořešili. Taky mně to nenapadlo, ale když mi přestal fungovat Dynavix a před sezonou hledal něco jiného, tak jsem u TomToma taky narazil někde na foru na info, že karta se musí jmenovat Storage Card a i u Dynavixu tomu tak je...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

http://dynavix.cz/index.php?menu=novinky&novinka_id=27

2.3.2

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Nový přístup snižuje nároky na operační paměť PDA až o 50%.
    WoW jdu to testnout okamžitě .... na E-Tenech obrovská bolístka(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Tak vážení, todle je buďto moje delirium tremens nebo "tak teď já sám nevim" :O : :yes: Před spuštěním jsem měl cca 28MB, pak jsem naplánoval trasu PB 2 PHA a mám cca 19MB :O :O :O

No prostě mě to ohromilo :yes:

MMT, vyblejsknu nějaké to foto ....

No prostě místo 20MB zabere nyní DNVX 10MB. B O M B A :yes: :!:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ale abych jen nechválil, ikonky POI jsou naprosto titěrné a text v dolní částí OBŘÍ. Nedalo by se s tím něco udělat??

je potřeba na tom ještě makat. A co mě dráždí nejvíce, jsou rozdělené mapy, resp. že nejsou bezešvé :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Taky jsem včera na podporu psal kvůli jiným drobnostem a mj. jsem se ptal jak je to s updatem nových map a vydáním nové verze Dynavix 8. Pro nové mapy je třeba zakoupit upgrade produktů, a nová verze 8 má být během září tohoto roku. Takže se nyní vůbec nevyplatí kupovat upgrade kvůli mapám, protože verze 8 bude taky placená a možná budou i nové mapy....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

takže nemůžu napsat nic jiného než 14. května v souvislosti s verzí 2.3.1
    Citace Původně odesláno od Mudrunka
    staženo, naistalováno, zatím se to jeví, že ano. Dokonce si to pamatuje nejen nastavení, ale i množinu před tím zakázaných úseků. Akorát mě rozčiluje nutnost nového zadávání registračních údajů – v tomto směru bývající softy zpracovány lépe.
    Taktéž mě jaksi překvapuje přístup výrobce, a to ten, že mu zákazníci nestojí ani za zaslání oznámení e-mailem o vydání nové verze.
    Sice velkopanský výrobce i-GO se chová stejně, ale Navigon i Velký Tomík píše a píše o každé i malé ptákovince. My si to tady řekneme, ale řekl bych, že valná většina uživatelů daného softu možná o tomto webu ani neví…… a Liška je opět téměř neslyšný, škoda.
    Abych pravdu řekl, právě v managementu využití paměti jsem viděl nejzásadnější problém dané verze, kdy 3D s užitím TMC + všech radarů z poi.cz způsobovalo takové problémy, že to bylo takřka nepoužitelné. Přitom stačilo relativně málo, přepnout do 2D a pohoda – stabilita. Takže takovýto počin je jistě žádoucím směrem. Zatím jen tak od stolu, start, ale i pohyb po programu + simulace v 3D – vypadá to na pohodu. Přes všechny možné problémy, takováto produktivnost - klobouk dolů!
    OT: září t.r., že by totálně nová verze? Uvidíme, ale nevěřím, znám obecné schopnosti programátorů držet termíny a slovo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Nuže po dvou měsících od 2.3 tu je 2.3.2 a:
    - TMC již zprávy načítá a události zobrazuje.
    - jde editovat velikost písma ve 3D
    - software se mi povedlo shodit zatím jenom jednou a nepovedlo se mi již pád zopakovat
    - POI na trase jsou rozkliknutelné, ale nefunkční
    - soft nepadá při oddálení ve 2D a posunování mapy

dodatek 1: výše uvedené nedostatky jsem hlásil na podporu, žádná odpověď od nich nepřišla. Jakožto "taky vývojář" toto chování nedovedu pochopit. Nepoděkovat za feedback může znamenat, že žádný další feedback nebude.

dodatek 2: k těm POI na trase: mám mapu holiday, pokud jsem přidal mapu z balíku evropa (která je několikanásobně větší), tak POI na trase fungují

HW, SW: FSC Loox C550 + Navilock 453TE, dynavix holiday

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Tak abych nekřivdil, došel feedback z podpory. Nejdříve napsali:

"Dobrý den, ohledně problému s funkcí body POI na trase je zapotřebí dohrát si update map pro mapy holiday je to tento soubor..."

ale když jsem se ohradil, že jsem to nahrál správně, tak to opravili:

"Dobrý den, velice Vám děkujeme za upozornění soubor opravdu body na trase nenačetl. Nyní jsme soubor (w_82.map) opravili a již je funkční."

Tak jako tak to na mém HW je s touhle funkcí poooomalé, takže nepoužitelné a soubor jsem raději dal pryč.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od jojolaser
    Tak som skusal tu verziu 2.3.1, zatial iba na stole... a tiez pada. Ale zda sa mi, ze pada ovela menej nez 2.3.
    Pri navigacii v aute sa ukazalo, ze aj 2.3.1 celkom dost pada. Nainstaloval som ale 2.3.2 a ta mi zatial nespadla, coz je super! Zatial som ju vela netestoval, ale zvladla simulaciu praha-bratislava, navigaciu v aute cca 400 km a nejake klikanie v mape.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Zdravim.Rad bych si koupil verzi 2.4 pac pak mam prechod na dynavix8 udajne zdarma.Nyni pouzivam i-go8.Jedine co me stve,ze nekdy kdyz zastavim na cervenou,tak i-go preskoci uz za krizovatku.Chtel bych se zeptat jak funguje dynavix?kdyz pojedu 1000 km v kuse,tak kolikrat se sekne?Zatim co sem procetl par stranek tak nic moc asi.Vim ze se da koupit trial verze,ale se radsi zeptam a budu mit par stovek usetrenych na komplet mapu evropy.Zkousel nekdo porovnavat i-go a dynavix?Co je lepsi?Dik za jakoukoliv radu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Já osobně raději používám Dynavix. Za cca rok mi na PDA zamrznul asi jen jednou, max. 2X. Zkoušel jsem i igo, ale nějak mi to nepřirostlo k srdci. Ne že by Dynavix byl bez chyby, ale nějak jsou ty chyby pro mně nejvíc přijatelné.

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 07:53
  2. Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...
    Od iron side v sekci Dell
    Reakcí: 401
    Poslední příspěvek: 22-04-2011, 22:38
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 14:14
  4. Dynavix - rady, tipy, zkušenosti
    Od Telematix Software v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 17-01-2006, 18:45
  5. Dynavix - releasy, rady, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 673