Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 133

Téma: Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Na webu fy Dynavix se objevila nově stránka s informacemi o nové verzi daného programu. Dynavix Manager však zatím danou verzi nenabízí.

Slibují mnoho novinek a zvýšení stability programu i na starších PDA.
    - Zakázané úseky v mapě
    --Výpočet alternativní trasy
    - Volba zobrazení POI v mapě (vybraným kategoriím, možnost zakázat zobrazení v mapě)
    - Hledání POI podél trasy + rychlé ovládací menu
    - Konsolidace DB radarů
    - Vyřešeno omezení počtu importovaných POI
    - Záznam projeté trasy - Logovani Trasy - podklady pro knihu jízd (přepínání/služební soukromá)

Co k tomu dodat? Pokud to bude fungoval dobrý a jen tak dál.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Hmm koukal jsem.... je tam, ale napsano ze ji pripravuji, takze tipuju ze jeste neni upgrade pripraven. Kazdopadne maji kladne body hlavne jsem zvedav na tu jejich knihu jizd.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

na druhou stranu... "nikdo vám nemůže dát tolik, co my vám můžeme slíbit"

počkáme, uvidíme... snad se dočkáme

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

tak tak, jelikož od prvního příštího měsíce začínám pracovat jako řidič kamionu, nabídl jsem se jako betatester navigace ( což stejně dělám od samého vzniku navigace) a minulý týden jsem se ptal kdy by byla verze pro testování. Byl jsem odkázán na tento týden, je už čtvrtek a zatím nic, takže dneska jim zkusím poslat mail jak to s betaverzí vypadá a popřípadě kdy by byla k testování. Uvidíme co mi odpoví, ale vypadá to že konečně snad začali zase makat na vylepšování naší navigace. Jako řidič kamionu jsem hlavně zvědavý na tu knihu jízd kterou slibují implementovat do navigace a jsem i zvědavý ( a to hlavně) jak se bude chovat navigace na mém upraveném PDA, hlavně aby už byly mapy bezešvé a aspoň trochu aktualizované či byla možnost upravit mapu dle aktuálního stavu na způsob mapshare, jak již bylo v nové verzi slibováno, ale nejsem si jist jestli to bylo slíbeno pro verzi 2.3 nebo až 2.4. No rozhodně tentokrát dostane navigace pořádně zamakat, včetně TMC, které je již doufám také funkční, abych nedojel někam do zácpy a TMC v navigaci o tom sice vědělo ale navedlo mě přímo do ní. Jelikož budu ve světě sem tam na příjmu internetu, budu občas podávat hlášení a zprávy

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Vážený pane Helekale,
    přeji Vám mnoho radostných zážitků s daným softem při cestování po Evropě. )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Ovšem papírový autoatlas raději s sebou... . Neboť jistota je jistota, jak pravila ta jeptiška, co navlékala přes svíčku třetí igeliťák .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Mňo, já má teď divného smolíka, páč jsem provedl HR na E-Tenu a prý jsem překročil počet aktivací. Poslal jsem e-holuba na support, tak uvidím. Nicméně jsem také natěšen na novou verzi Doufám, že nebude natolik padací jako všechny předchozí verze. Hlavně jsem zvědav na "alternativní trasy" a "zakázané úseky", tato funkce mi celkem dost chybí. Když jedu do rozkopané silnice či uzavřeného mostu a při sjetí z trasy mě to pořád žene na neprůjezdnou cestu ...... no nic. Uvidíme, řekl slepý....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Yankee.106:
    ono to chce po HR jiný aktivační kód? To jsou tedy věci….
    Ano, taky jsem natěšený. Vzhledem k tomu, že nová verze je na webu slíbena už dlouho a neustále není, taky doufám, že dané novinky budou pracovány natolik dobře a originálně, že všem natrhnou tričko…. a zlým konkurentům zůstanou jen oči pro pláč

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Díky za přání pane Mudrunko, i když je zněj cítit trocha ironie, je mi to jasný,ale kdo nám má pomoct s vylepšením navigace když ne my sami? Když je tu příležitost, tak proč ji nevyužít, dostat se k novým verzím o něco dřív a pomoci s jejich odladěním a vychytáním much. Jenom brblání na fóru na internetu ničemu a nikomu zatím nepomohlo, byť by to bylo myšleno v dobrém slova smyslu. Je mi jasný, že Dynavix bude mít spoustu chyb a bude potřeba ještě spousta času aby se podařilo navigaci přivést k dokonalosti a plné funkčnosti, ale mapu s sebou určitě potřebovat nebudu, z toho strach mít nikdo nemusí, jednak proto že bude v autě ještě navigace firemní ( zatím nevím která) a jednak si myslím že po zvýšení velikosti paměti PDA již pády které jsem popisoval v jiné diskusi tohoto fóra již nehrozí. Nějaké kilometry jsem s mojí navigací najel a krom několika doposud neodstraněných vad, se navigace velice stabilizovala ku prospěchu jí i mě.

Ještě bych chtěl naťuknout příspěvek o aktivaci, nevím proč ale po výměně desky při přechodu na 128 MB RAM se mi stal stejný problém při aktivaci, kdy mi ze serveru Dynavixu přišlo hlášení že jsem překročil limit aktivací ačkoliv jsem bezpečně věděl že mám ještě jednu aktivaci v záloze, po kontaktu supportu Dynavixu se vše upravilo a mohl jsem provést třetí aktivaci. Problém zřejmě mají nebo měli na serveru Dynavixu, takže je potřeba tento problém urgovat na podpoře.

Ještě jsem se ptal zda bude nový update k testování ještě tento týden a bohužel mi přišla odpověď že nejdřív příští týden, ale jestli v pondělí ( kdy odjíždím) či později zatím nikdo nechce specifikovat ( asi právě kvůli remcalům) i když chápu že na tento další update již čekáme dost dlouho

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Vážený pane Helekale, pokud jste cítil nějakou trochu ironie věřte, nebyla tam. Opravdu Vám přeji to, co jsem přál, a to bez jakýchkoliv možných i nemožných postranních úmyslů.
    S pozdravem
    DYNAVIXU ZDAR !!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

tak se pane Mudrunka omlouvám jestli jsem měl podezření na ironiii a velice Vám děkuji za projevené přání, samozřejmě je mi jasný že Dynavix bude mít nějaké mouchy a chyby, ale je to teď hlavně a zase na nás uživatelích co budeme požadovat, aby se v navigaci změnilo k lepšímu, ale to neplatí jen o navigaci ale všeobecně v životě. Tak ještě jednou díky za přání a jak jsem již psal, budu se snažit pravidelně referovat o mých cestách a chování Dynavixu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Tak jsem se ještě zeptal jak to bude s updatem map a bylo mi řečeno že s verzí 2.3 bude možno zakoupit ( bohužel asi zdarma žádná mapová aktualizace již není a asi ani nebude) nové mapové podklady s aktualizací k 1/2008, tož jsem na to velice zvědavý protože jsem zkusil navigaci Sygic Drive a ta již má aktualici za sebou tedy má poslední mapové podklady a i další vychytávky jako volba vozidla ( osobák, náklaďák) atd., bohužel mi nevyhovuje z důvodu že jako vlastník kombinovaného BT zařízení ( GPS + TMC) nejsem schopen obojí používat zaráz, respektive toto neumožňuje samotná navigace, protože není schopna číst ze dvou zařízení na jednom COM portu zaráz. Ještě by mě zajímalo co ze softwarovýho vybavení navigace Delta ( jednoúčelovka) budeme mít my v aktualizaci na 2.3 viz zde

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

tak co, furt nic?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

neříkám že není nová verze, je ale zatím ji testujeme a vychytáváme mouchy, takže zatím nemá cenu cokoliv říkat ke kvalitě navigování nebo grafiky. I když grafika je v podstatě stejná jako je u jednoúčelovky Delta. Velice neotřelý a trochu netypický je hlas Pavla Lišky, který je možno zadat místo původního hlasu. Trochu mi to připomíná alternativní hlas "Ostravaka" z Tomtomu. Ne že by teda mluvil podobně, hlas Pavla Lišky je opravdu nezaměnitelný, ale je to skutečný a typický Pavel Liška s jeho typickou mluvou, no však za čas pozná každý sám. Mapy budou bohužel zatím dále rozděleny, nicméně budou již ve větších celcích, tedy ne jen jednotlivě státy, ale třeba centrální Evropa se skládá z ČR+SK+PL+A+Ge+průjezdní Evropa. no řekl bych po osobních zkušenostech že navigace se snaží trasu propočítat rychleji než původní verze 2.2 to samo se týká navigace I když na druhou stranu mi neustále zůstává to proklatě zpoždění navigace proti reálu, nevím jestli je to softem nebo tím že mám kombinovanou GPS a port nestačí chroustat zároveň data z GPS a TMC, no každopádně tuto věc dále referuju jako chybu, tak uvidíme jak to pojede po vydání oficiálního updatu. Ještě uvidíme co se podaří dále vylepšit, hlavně aby se zlepšila řádně stabilita a celková rychlost navigace

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Hm, mi včera technická podpora sdělila, že oficiální verze 2.3 bude dostupná dneska, nejpozději začátkem příštího týdne. Spíše, co tam chtěji pořád měnit, když nová navigace už obsahuje verzi 2.3 a na shopu Dynavixu je už tato verze pro PDA k dispozici taky. Cena Holiday, kterou jsem kupoval v únoru je nyní o dost levnější...

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 07:53
  2. Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...
    Od iron side v sekci Dell
    Reakcí: 401
    Poslední příspěvek: 22-04-2011, 22:38
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 14:14
  4. Dynavix - rady, tipy, zkušenosti
    Od Telematix Software v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 17-01-2006, 18:45
  5. Dynavix - releasy, rady, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 673