Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 9 PrvníPrvní ... 6789 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 133

Téma: Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Hm, já jsem někde něco zdrbal. Nešel mi provést update /mou chybou/ a tak jsem na kartě odstranil sloky dynavix a 2577 s tím, že to nainstaluji úplně od začátku a pak update. Jenomže, původní instalace se už taky nedá provést. Poradíte někdo, jak tento problém vyřešit ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Nakopíruj to tam ručně (do PDA) z adresáře C:\Program Files\Dynavix Manager\install. Mapy pak z CD (do: \...\Dynavix\Maps) tak jak tam jsou. Snad to pomůže.
    edit: kde jsou mapy

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

A zkoušel už někdo knihu jízd? Já dopadl takhle: 16.4.2008 8:43 16.4.2008 9:27 27046 SluĹľebnĂ* jĂ*zda Kunice (okres Praha-vĂ˝chod)/StranÄŤice/Kunice (okres Praha-vĂ˝chod)/StranÄŤice/Ĺ˜Ă*ÄŤany (okres Praha-vĂ˝chod)/Modletice/Nupaky/ÄŚestlice/PrĹŻhonice/Praha-KĹ™eslice/Praha 22/Praha-KĹ™eslice/Praha-Petrovice/Praha 11/Praha 4.
    Hlavní problém vidím v diakritice (nemám něco špatně?) a též v tom, že popis trasy je poněkud nepřehledný. Jestli to tady někdo od Dynavixu čte, chtělo by to aspoň start a cíl dát do samostatných sloupců a celý průběh trasy až na úplný konec.

Další přání / námět bych měl k radarům. Funguje to skvěle, ale na mé gusto poněkud pozdě - všechny radary, které znám z okolí, to hlásí tak 70 - 100m předem a to je málo. Možná by to chtělo upozornit hlasově (třeba "blížíte se k radaru") s větším předstihem odvislým od rychlosti jízdy (tak 7 - 10s předem) a pak ponechat stávající zvuk tam, kde je. V místech s vysokou koncentrací budeme sice jezdit podle předpisů, ale o tom to je ne? :O

Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Neotvírej ten soubor v excelu, ale ve wordpadu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

takže jsem to dnes trochu otestoval, nezaznamenal jsem tam významný rozdíl oproti předchozí verzi. V 3D na mé plečce s komplet radary z poi.cz a zapnutém TMC opět grafika nestíhala, tedy velmi brzy došlo k přepnutí na 2D a následovala stabilita a slušný výkon až do cíle, kde nám Liška řekl „A teď vypadněte z auta“ – to se manželce obzvlášť líbilo. Taktéž hláška „Tak teďka sám nevím“ byla úspěšná.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Chci se zeptat, funguje někomu Dynavix na WM verze 6.1 ? Minulý týden HTC uvolnilo novou verzi ROM 6.1, nainstaloval jsem českou verzi. Veškerý soft mi jede, ale Dynavix nejde ani spustit...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ano na WM6.1 funguje DNVX celkem slušně. Jen pozor na aktivaci:!: Jiná ROM (verze) ti sebere jednu aktivaci :O

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak to netuším, v čem mám problém. Mám českou verzi a Dynavix 7.2.2 píše, že mu chybí nějaký soubor a update 7.2.3 hodí error hlášku. Aktivace teda ještě ani neproběhla. Musí to být nainstalováno v zařízení nebo může být na kartě ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Já mám DNVX kompletně na kartě.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak ještě jeden dotaz. Instalace z PC mi nejde provést, dá se to tam zkopírovat jen z PC ? Co konkrétně ? Je lepší tam dát hned 7.2.3.1 nebo nejdřív 7.2.1 a pak nahradit ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Mňo, instalace z PC je ssstttrrrááášššnnněěěě dlouhá, takže já nakopíruju vždy obsah složky
    Kód:
    C:\Program Files\Dynavix Manager\install
    na kartu a tím je instalace hotova.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

No, to jsem taky dělal a nic. Teď mně ještě napadá jeden problém. Jak se v zařízení jmenuje Tvoje karta ? U TomToma snad jsem někde četl, že by to mělo být Storage Card, což jsem měl u původní verze ROM, teď se mi karta jmenuje Paměťová karta, tak jestli problém není v tom ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Storage Card

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak konečně to jede. Karta se opravdu musí jmenovat Storage Card, jinak to nejede. Pokud si tedy někdo jako já nainstaluje oficiální HTC ROM 6.1 pro HTC Kaiser v češtině, pak je nutné v registrech přejmenovat název karty z Paměťová karta na Storage Card a Dynavix pak opět funguje....

\HKLM\System\StorageManager\Profiles\SDMemory\Fold er a přepsat hodnotu na Storage Card

Dík.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Njn, jak jsem již několikrát psal, nevím co vede lidi k tomu používat na PDA češtiny ... tady je další důvod proč ne. Některé lokalizace jsou prostě nahovno ...

Nicméně jsem rád, že ti instalace proběhla.

Strana 8 z 9 PrvníPrvní ... 6789 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 07:53
  2. Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...
    Od iron side v sekci Dell
    Reakcí: 401
    Poslední příspěvek: 22-04-2011, 22:38
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 14:14
  4. Dynavix - rady, tipy, zkušenosti
    Od Telematix Software v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 17-01-2006, 18:45
  5. Dynavix - releasy, rady, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 673