Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: MIO 701 sa sprava akoby k nemu boli pripojene sluchatka

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravim PDA-ckarov....MIO je moje prve PDA (po niekolkych smartphonoch) a sluzi perfektne az do vcera kedy sa mi stala zaujimava vec...V praci som skusal reproduktory k PC a ako zdroj hudby som pouzil nejake MP3 co som mal v MIU...nakolko ma MIO 2,5mm jack tak som este pouzil redukciu a zapajal jednotlive repro a testoval....nerobil som to prvy krat takze rutina....az vecer ked som isiel z neho volat som si vsimol ze ked som vytocil cislo a priloil MIO k uchu tak bolo stale hluche....pozrel som na displej a tam mi uz bezali sekundy hovoru a tak mi bolo jasne ze nieco nie je v poriadku...Po dokladnom testovani som prisiel na to ze sa stale sprava akoby k nemu boli pripojene sluchatka...Viete mi niekto pomoct s tymto problemom nakolko by som to nerad niesol na reklamaciu lebo uz mi kus za kus nemozu vymenit a to by ma mrzelo....vopred diky a dufam ze som problem opisal dos podrobne
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Pravdepodobne ti zustal sepnuty (nebo rozepnuty nejaky kontakt v sluchatkovem konektoru - nevim jak je to uvnitr zapojene) takze vyzkousej parkrat zasunout a vysunout konektor. Redukci si predpokladam pajel mimo telefon a mas ji zapojenou spravne. Pak by to mohl byt softwerovy problem (i kdyz tomu moc neverim), takze softreset, popr. hardreset a pokud nepomuze, tak uz jen servis.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

nepomohlo :-( HR asi robit nebudem lebo to bude chyba hardwarova tak asi by to na 100% nepomohlo....

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zkus uskutečnit hovor pomocí HF (pokud máš). Samozřejmě "drátového", BT nám je v tomto případě na nic.

Já bych to tipnul na problém v tom konektoru v PDA. Zkus ho profouknout (přiměřeně silně!!! - ne kompresorem ), popř.se podívat dovnitř, zda tam není "něco špatně" ( sepnuté kontakty, něco ulomené, špína, prach, něco zanesené...), co zbůsobuje, že zařízení mylně rozpoznává, že jsou sluchátka/HF zapojené.

Možno zkusit HR (samozřejmě před tím zazálohovat) a vyzkoušet jak na prázdné cihle tak i po obnově. Pokud problém přetrvává i při prázném zařízení máš 2 možnosti - buď se s tím smířit nebo zajít do servisu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

no zmierit sa s tym asi neda....to je pochopitelne...jaj no moc ho do servisu nechcem davat....mesiac bez PDA na ktorom si denno denne prikraslujem den :-)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak vyzkoušej výše uvedené, ale já si stejně myslím, že tě návštěva servisu nemine. Je to jako se zubařem :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

No tak sa to este zhorsilo....Uz nejde zvuk ani cez sluchatka...takze pojde pod skalpel....som zvedavy ci to vyreklamuju v pohode a ci to budu opravovat...

Podobná témata

1. Pripojene wifi => QIP (Connection failed)
    Od fruxo v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-07-2008, 09:50
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-08-2006, 14:41
  3. Acer n30 a software k němu
    Od Honyk_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 19-07-2005, 09:40
  4. boli mne y toho hlava - FS720 nebo MDA Compact ?
    Od fishman_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 20-02-2005, 12:42
  5. Pocket Word. Jake alternativy k nemu???
    Od Ruka_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 04-01-2004, 19:01