Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A702 - mám ho a je SUPER !

lordis (19)|17.3.2008 00:28
Mio A702

Jako již v řadě několikáté PDA avšak poprvé Mio musím říci, že je naprosto fantastické do nejmenších detailů... Mysleli opravdu na vše. Všechno je pěkně propracované. Líbí se mi komplet balení, nelíbí držák, nepůsobí moc věrohodně a je primárně určen na výšku.

Display by mohl být barevnější ale zase mě příjemně překvapila výdrž.

Opravdu moc pěkné...určitě doporučuji.

Jo a toho procesoru se nebojte, lítá to jako divý. Nevím, jak toho dosáhli, ale je to tak. Měl jsem stejnej procesor v MDA COMPACT II a tam to byl jeden děs...ale Mio fakt maká...

Mio A702 + TomTom 6 + 4GB Micro SDHC
Blackyhawk (6)|17.3.2008 18:44
Môžem iba potvrdiť to isté, maximálna spokojnosť, ten držiak som ale nastavil normálne aj do horizontálnej (vodorovnej) polohy, dokonca vtedy káblik napájania ide pekne rovno zospodu. Jediné čo je trocha slabšie, je fotoaparát pri slabšom svetle, ale vonku robí pekné fotky.
pindo (3)|18.3.2008 20:40
cau kupil som tiez tuto masinku a mam problem fotky mi uklada len na pamet mia a za ziadnych okolnosti neuklada na kartu pritom video uklada v pohode ak viete niekto poradit dakujem
pindo (3)|18.3.2008 20:53
tak problem bol v tom ze adresar na karte do ktoreho sa mali ukladat fotky bol posahany stacilo ho vymazat a nasledne uz fotky vedel ukladat. Zaujmave je ze ten adresar si vytvoril sam ked som zalozil kartu :O
lordis (19)|18.3.2008 22:58
Po několika dnech práce mě na Mio A702 sere jediné. Klavesnice nelze plnohodnotně používat. Ač jsou na ní písmenka, ve všech případech bez možnosti přepnutí funguje jako numerická. Fuj fuj fuj.
Snad by to vyřešil prográmek nebo nějaká úpravička firmwaru. Fakt postrádám důvod, proč tam tu klávesnici vůbec cpali. Asi je to v módě...
Pirmin_ce4you (10)|21.3.2008 20:20
cau,mam ho tiez a spokojnost.Klavesnicu ide prepinat stlacanim hviezdicky.
cambel (11)|22.3.2008 13:44
Zajímalo by mě, jestli Vám nechybí nějaký křížový ovladač, joystick, joypad nebo aspoň směrová tlačítka pro ovládání dokumentů na více stránek a jiné činnosti, kde je třeba posunovat obraz? V recenzích jsem četl, že tohle zařízení nemá žádné hardwarové ovladače směru. Tohle by mi tedy dost chybělo. Neotravuje Vás pořád vytahovat stylus, když potřebujete posunout stránku čteného dokumentu?
som_ce4you (6)|23.3.2008 12:34
Zdravím všechny,
mel bych dotaz na majitele Mio A702.
Vetsina lidi uvazujicich nad koupi A702 se pravdepodobne zalekne 200MHz procesoru. Jsem presvedcnej, ze na beznou praci popr zkouknuti nejakeho toho filmu je to dostatecné (mám MDA Vario a ten má ten samej procesor). ALE mám obavu zda je ten procesor dostacujici i pro GPS navigaci ??? A zkuseli jste nekdo mit pustene MP3 pri navigaci - jede to a nebo to bych chtel po tom procesoru uz prilis ???
Vybiram si mezi Mio A702 a ASUSem P535, sel bych klidne do toho Asusu, ale tam mám zase obavy z problémů s GSM (telefonem) ... ale to uz asi patri jinam
Calvin_ce4you (1)|23.3.2008 16:32
Tiež mám Mio A702, mal som aj A701 a po pár dňoch zvykania si na isté rozdiely som úplne spokojný. Chcem tiež potvrdiť, že fotky ukladá len do vlastnej pamäte, čomu celkom nerozumiem, preto si ich raz za čas kopírujem na kartu. Fotoaparát je v porovnaní s A702 o sto tried lepší. Teda, môj A701 mal asi nejakú chybu fotoaparátu, lebo fotil fakt otrasne, o vyrovnaní bielej ani nehovorím. Zatiaľ môžem vrelo odporučiť. Napriek menej výkonnému procesoru ako mal A701, všetky aplikácie, aj navigáciu, mi spúšťa úplne rovnako, ak nie rýchlejšie... Ešte jedna vec, keď spustím sms-ky, na dolnej lište mám namiesto možnosti "Nový", ako to bolo na A701, teraz text "Odstrániť". Neviete, nedá sa to nejako zmeniť? Vďaka
Pirmin_ce4you (10)|23.3.2008 17:01
Mne fotky uklada priamo na kartu.Ved pri spustenom fotaku sa da nastavit kde ich ukladat.Navigacia ide bez problemov.
Pirmin_ce4you (10)|23.3.2008 17:03
Aku mate velkost ROM pamete? Mala byt 128 mb ale mam 890 mb
dbeer (17)|24.3.2008 17:54
tomtom 6 vam na tom valí? ja zkopiroval na kartu navigator 6,02 a mapy a nevidi to mapu , nevíte kde je chyba? ty stejny mapy a navigator mam v HTC artemis a tam mi vse vali v pohodě
trtsoft_ce4you (99)|25.3.2008 21:05
no ja nevim sam mam A701
ale pri cene ETEN M700 nevim zda se vyplati jit do A702...

ale nekamenujte me :D
Pirmin_ce4you (10)|26.3.2008 13:34
Mne tomtom 6 ide v pohode.
lordis (19)|27.3.2008 10:50
Myslím, že procesor je v pohodě. Jede to slušně, mp3 a navigaci dohromady nepoužívám.
Co se týká chybějícího ovladače pro pohyb, tak je určitě k použití Jogdial který je vlevo nahoře. Ale upřímně, ten stylus musíte vytahovat chca nechca.
Přpočítávání trasy v Tomtom je rychlé, aplikace běhají hezky. I když třeba SPB Shell nezobrazuje grafické efekty plynule, ale je to ještě použitelné.
Brco_ce4you (447)|29.3.2008 18:51
Jedine na co som zatial neprisiel je, ako urobit HR?
Pirmin_ce4you (10)|31.3.2008 14:03
pre HR podrz pri zapinani zelene tlacidlo
Blackyhawk (6)|1.4.2008 19:51
Tak som zistil ze A702 je na Slovensku nepouzitelna v sieti T-mobile. Kazdu chvilu je nedostupny a neda sa z neho ani dovolat, pomoze az vypnutie a zapnutie pristroja. Teraz tam mam Orange a slape bez najmensieho problemu. Mate niekto podobnu skusenost?
Václav Endler (96)|15.4.2008 21:31
Dobrý večer, nainstaloval jsem do Mia A702 Garmin mobile XT (originál) a nejde mi nastartovat resp. spustí se mi úvodní obrazovka GARMIN a pak beze slova zmizí. Zkoušel jsem i vypnout lokalizaci, ale nepomáhá to, ani upgrade z GRARMIN.com nepomohl.
kros74_ce4you (0)|4.5.2008 17:22
Prosim majitele Mio A702 jaka je jejich realna vydrz baterie v modu GSM,tedy pouzivani pouze jako mobil.dekuji
lordis (19)|16.5.2008 11:15
S výdrží baterie moc nepočítejte.
Na telefonování dva dny při stále puštěném bluetooth.
Pokud pustíte wifi, je to otázka cca 5 hodin, to samé navigace...

V autě by se opravdu hodil držák, který by po zaklapnutí sám nabíjel, protože strkat kabel s odvráceným mini usb konektorem je fakt vopruz. Nebo měli pro auto udělat na nabíjení normání kulatou zdířku...
cooornel (11)|6.8.2008 22:15
Zdravim Vas
Pred tim jsem mel Mio A701, ted mam A702... Co si budem povidat, A702 je proste pomalejsi.
Take me docela stve, ze reproduktor neni tak hlasity jak u A701. A se sluchatky na plne pecky
hudba extra hlasita neni. Na poslech to sice staci, ale celkove by mohla A702 lidove receno hulakat o trochu vice.
Takze jestli to chce nekdo pouzivat v hlucnem prostredi neuslysi NIC :no: ...
A jeste doplnim, to pouzdro co je v baleni je katastrofa, neda se pripnout, bud mit pasek nebo nosit Mio v kapse:no:
Musim ale pochvalit umisteni stylusu a to z vrchu:yes: , stylus je robustnejsi a lepe se drzi v ruce:yes:
Take podle meho umisteni micro sd je super, o proti plandajici gume u A701:yes:
cooornel (11)|9.8.2008 20:58
Ahoj, omlouvám se za muj předešlí příspěvek kde jsem popisoval že hlasitost reproduktoru u A702
je moc nízká. Jelikož jsem měl špatně nastavenou hlasitost chyba byla u me a ne v přístroji.
Tudiž tedy hlasitost hudby,vyzvánění atd. je stejné jako u A701. :yes: