Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ozi Development Version 2.02 ovládání

Padluke_ce4you (49)|16.3.2008 14:41
Ahojky, prosim vas muzete me nekdo navigovat jak mam vypnout hlasku dole vlevo "zaznam trasy prerusen" ? Zaznam trasy jsem vypnul, ale tato hlaska v oranzovem poli se mi stale objevuje, kdyz se posunu z momentalni pozice mapy nekam jinam. A druha otazka trosku navazuje na prvni, kdyz si prohlizim mapu, gps mam zapnute, takze ozi vi kde jsem :-) jak se nejjednoduseji opet dostanu v mape na momentalni pozici aniz bych musel davat pohled na celou mapu tam se nasmerovat na sipecku pozice a kliknout na 100pro zvetseni?
Dekuji
P.
Zdenál_ce4you (103)|17.3.2008 10:26
Hláška se objeví, když mám připojenou GPS a "hrábnu" do mapy - tzn. posunu se jinam pomocí stylusu. Na systémovém panelu je tlačítko "posouvání mapy" - červená šipka v modrém rámečku, popř červený křížek, je-li vypnuto a tedy dole vlevo svítí hláška. Takže při návratu na aktuální pozici kliknout na tlačítko a mapa se vrítí na pozici ppodle GPS. Vypínání a zapínání GPS nemá vliv..
Padluke_ce4you (49)|17.3.2008 12:31
Dííky moc :-)
měl bych jeste jednu otazecku, dokaze oziCe importovat data primo z gps jako body, trasy a tak?
Pouzivam tez Pathaway a tam tato moznost je a u oziho jsem to nikde nenasel a jestli to tam neni tak to dost postradam:-))))
Padluke_ce4you (49)|28.3.2008 16:09
Dalsi otazka: Lze v OECe nejak primo zadat konkretni souradnici a nasledne zobrazit na mape? Ted to delam tak, ze si vytvorim waypoint s danou soradnici a teprve pak si onen waypoint necham zobrazit na mape.