Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: X500+ a kvalita signalu

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Zdravim! Ake mate skusenosti s kvalitou GSM signalu u X500+ ? Casto sa mi stava, ze mi "zmizne" mobilna GSM siet. PPC ju vyhladava - co signalizuje ikona v hornej liste ale napodari sa siet najst (je tam ikonka len s vykricnikom). Potom pomoze len, ak idem do Nastavenia a musim dat vyhladat siet cez "Najit sit". Na urcity cas je to OK. Potom sa to opakuje. Je pravda, ze siet tu u mna nie je uplne na 100%, ale zda sa mi, ze X500+ ma slabu antenu na prijem GSM, ked to porovnam s klasickym mobilnym telefonom. Ake su Vase skusenosti? Neexistuje nejaky patch na opravu problemu s GSM? DIK!
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Já se signálem nemám žádné problémy... Když jsem byl v kulturáku na plese, tak kámošky neměly žádnej signál a já v pohodě psal smsky...
    O takovém patchy jsem neslyšel....
    Jinak zkus tam nahrát novou ROM 543, nebo jenom udělat HR...

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Signál nemám špatný, ale jakmile o něj přijdu, telefon ho sám nevyhledá. Musím přes Wireless Manager vypnout a zapnout GSM. Měl jsem nastavené automatické vyhledávání sítě, teď testuji manuální přiřazení. Kolega má manuální a tento jev nepozoruje.

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-08-2010, 21:10
  2. kvalita mp3
    Od v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-12-2007, 18:02
  3. rozdiel vo vydrzi baterie na x500 a x500+
    Od jano12345 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-09-2007, 17:20